MKS Kluczbork - GKS Jastrzębie 0:1 (0:1)
Dodane przez Luniz dnia Styczeń 27 2018 14:49:36
Piłkarze GieKSy odnieśli pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Po porażce z Piastem Gliwice i remisie z Rakowem Częstochowa podopieczni Jarosława Skrobacza wygrali 1:0 na wyjeździe z ligowym rywalem z Kluczborka. Złotego gola zdobył testowany przez nasz klub 19-letni obrońca Ruchu II Chorzów Kacper Czajkowski, który ustalił wynik w 35. minucie.

Obok Czajkowskiego nowym nazwiskiem w kadrze GieKSy jest również testowany 23-letni napastnik Tempa Puńców Alan Pastuszak. W Kluczborku zabrakło natomiast Francuza Chambona, który nie spełnił oczekiwań trenera Skrobacza. Teraz przed jastrzębianami obóz przygotowawczy w Kamieniu, w ramach którego nasi piłkarze będą mierzyć się z Unią Turza Śląska, Dębem Gaszowice, Odrą Centrum Wodzisław i Elaną Toruń.

27 stycznia 2018, Kluczbork, 12:00
0:1 Kacper Czajkowski '35

GKS Jastrzębie: Drazik (46. Szelong) - Zajączkowski (46. Mazurkiewicz), Czajkowski, Pacholski (46. Szymura), Weis (46. Kulawiak) - Semeniuk (46. Ali), Jaroszek (46. Ruda), Caniboł (46. Kuś), Gancarczyk (46. Szczęch) - Dzida (46. Jadach), Pastuszak (46. Szczepan).