Gwardia Koszalin - GKS Jastrzębie 0:2 (0:1)
Dodane przez Luniz dnia Listopad 11 2017 14:59:07

Niezależnie od wyników pozostałych spotkań 17. kolejki piłkarze GieKSy będą liderami II ligi po rundzie jesiennej! Takiego obrotu wydarzeń nie mogli spodziewać się najwięksi optymiści. Podopieczni Jarosława Skrobacza postawili w sobotnie popołudnie "kropkę nad i", wygrywając w Koszalinie 2:0 po bramkach Daniela Szczepana i Kamila Adamka.

Szczepan otworzył wynik zawodów po kwadransie gry, natomiast Adamek podwyższył prowadzenie gości w 77. minucie, sześć minut po tym, jak pojawił się na murawie, zmieniając zresztą popularnego "Szczepka". To już czwarte trafienie pozyskanego niedawno zawodnika, który ponownie rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych (Adamek dopiero wyleczył kontuzję i nie jest gotów do gry w pełnym wymiarze czasu). To piąta wyjazdowa wygrana GieKSy w stosunku 2:0. Warto dodać, że naszych piłkarzy również w dalekim Koszalinie wspierała grupa kibiców, którzy zameldowali się w prowizorycznej klatce na stadionie Gwardii.

11 listopada 2017, Koszalin, 13:00
0:1 Daniel Szczepan '15
0:2 Kamil Adamek' 77

Teraz przed jastrzębianami jeszcze dwa mecze rundy wiosennej, które awansem rozegrane zostaną w listopadzie. Za tydzień GieKSa pojedzie do Kluczborka, a za dwa - podejmie Gryf Wejherowo.

GKS Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Kawula, Pacholski, Weis - Ali (65. Caniboł), Gancarczyk, Tront, Dzida (55. Semeniuk) - Jadach (87. Mazurkiewicz), Szczepan (71. Adamek).