Gryf Wejherowo - GKS Jastrzębie 0:2 (0:1)
Dodane przez Luniz dnia Sierpień 05 2017 18:24:16

Wspaniały drugoligowy sen piłkarzy GieKSy trwa! W sobotnie popołudnie podopieczni Jarosława Skrobacza zasłużenie pokonali na wyjeździe Gryf Wejherowo 2:0 i utrzymali dzięki temu pozycję lidera. Gole dla naszego zespołu zdobyli Daniel Szczepan i Kamil Jadach, który pięknym uderzeniem z dystansu w końcówce spotkania postawił "kropkę nad i".

O ile w pierwszej odsłonie prowadzeni przez Piotra Rzepkę gospodarze byli równorzędnym konkurentem dla jastrzębian, o tyle po przerwie dominacja naszego zespołu nie podlegała dyskusji. Dość powiedzieć, że GieKSa nie wykorzystała co najmniej trzech wyśmienitych okazji do podwyższenia prowadzenia. Warto dodać, że naszych zawodników na tym najdalszym z wyjazdów wspierała liczna grupa kibiców.

5 sierpnia 2017, Wejherowo, 16:00
0:1 Daniel Szczepan '31
0:2 Kamil Jadach '85

Za tydzień jastrzębianie zagrają z kolejną ekipą z północy kraju - w kolejną sierpniową sobotę przy Harcerskiej zameldują się Błękitni Stargard.

GKS Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Szymura, Kawula, Weis (76. Szczęch) - Ali (61. Gancarczyk), Tront, Musioł (71. Ruda), Semeniuk (76. Mazurkiewicz) - Jadach, Szczepan.