Odra Opole - GKS Jastrzębie 3:0 (2:0)
Dodane przez Luniz dnia Luty 04 2017 14:08:28
Piłkarze GieKSy rozegrali w sobotnie wczesne popołudnie trzeci sparing w ramach okresu przygotowawczego. Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza przegrali na wyjeździe z trzecią drużyną II ligi Odrą Opole 0:3 (0:2).

O przegranej z ekipą Jana Furlepy zadecydował fatalny początek w wykonaniu naszego zespołu - już po kwadransie gospodarze wygrywali 2:0. Bramki Szymona Skrzypczaka i Marcina Wodeckiego były efektem błędów jastrzębskiej defensywy. W drugiej odsłonie rezultat ustalił Łukasz Staroń. Dla opolan był to już siódmy sparing w przerwie zimowej.

3 lutego 2017, Opole, 12:00
1:0 Szymon Skrzypczak '12
2:0 Marcin Wodecki '14
3:0 Łukasz Staroń '72

To pierwsza porażka naszej drużyny w tegorocznych meczach towarzyskich. Należy jednak pamiętać, że nasi piłkarze wchodzą obecnie w najcięższy okres treningów, w związku z czym trener przygotowania fizycznego Damian Zawierucha daje im ostro w kość. Teraz przed GieKSą tygodniowy obóz w Kamieniu, gdzie sztab szkoleniowy bez wątpienia nie będzie oszczędzał piłkarzy. W jego ramach jastrzębianie zagrają 8 lutego z Zagłębiem Sosnowiec oraz MKS Trzebinia/Siersza.

GKS Jastrzębie: Świerczek (46. Drazik) - Kulawiak (46. Zajączkowski), Kawula, Szymura, Weis (30. Suchecki) - Ali (46. Kopacz), Ruda (46. Trąd, 67. Gaszka), Tront (46. Musioł), Szczęch (56. Weis, 80. Trąd) - Dzida (46. Jadach), Caniboł (46. Szczepan).