Pniówek Pawłowice - GKS Jastrzębie 0:0
Dodane przez irish dnia Maja 28 2016 20:05:24

Po meczu w Pawłowicach wiemy jedno - za tydzień przy Harcerskiej rozegrane zostanie spotkanie o wszystko z Ruchem Zdzieszowice, który dziś pokonał BKS Stal Bielsko-Biała 1:0. Bezbramkowy remis urządza bowiem ekipę Pniówka, a podopiecznych trenera Jarosława Skrobacza skazuje na wojnę nerwów.

Derby w Pawłowicach nie były wielkim widowiskiem, choć bez wątpienia na miano bohatera po stronie gospodarzy zasłużył bramkarz Bartosz Szelong, który znakomicie spisał się w pojedynku z Kamilem Jadachem w 4. minucie oraz przy strzałach Wojciecha Caniboła i Dominika Kulawiaka w drugiej odsłonie. Z kolei gospodarze mieli "piłkę meczową" w 63. minucie, kiedy to Kamil Kostecki nie trafił do bramki z pięciu metrów. Zawody zakończyły się sprawiedliwym podziałem punktów. Warto dodać, że spotkanie zza jednej z bramek obserwowało kilkuset fanów z Jastrzębia, którzy na początku meczu zaprezentowali piękną oprawę w barwach klubowych.

28 maja 2016, Pawłowice, 17:00

Pniówek Pawłowice: Szelong - Szary, Kukla, Goik, Ciuberek - Przybyła, Glenc (72. Dadok), Kostecki, Adamek - Szczyrba, Sobczak (87. Kucharski).

GKS Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Szymura, Kocerba, Mazurkiewicz - Ali (70. Weis), Musioł, Tront, Kopacz (79. Szczęch) - Caniboł (81. Szczepan), Jadach (85. Dudziński).