GKS Jastrzębie - LKS Czaniec 1:1 (0:0)
Dodane przez irish dnia Marca 26 2016 13:06:59

Nie takiej inauguracji piłkarskiej wiosny w Jastrzębiu oczekiwali kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim. Piłkarze GieKSy występując w roli zdecydowanego faworyta jedynie zremisowali w Wielką Sobotę z LKS Czaniec 1:1. Prowadzenie drużynie gości dał Dawid Hałat. Wyrównującą bramkę zdobył w 81 minucie wprowadzony kilka chwil wcześniej Wojciech Caniboł, dla którego było to drugie trafienie w bieżących rozgrywkach. Kolejnym rywalem jastrzębian będzie wicelider trzecioligowej tabeli - Rekord Bielsko-Biała, z którym zagramy w przyszłą sobotę, 2 kwietnia o godzinie 15:00.

26 marca 2016, Jastrzębie Zdrój, 11:00
0:1 Dawid Hałat '69
1:1 Wojciech Caniboł '81

GKS Jastrzębie: 1. Grzegorz Drazik - 16. Dominik Kulawiak, 17. Kamil Szymura, 4. Piotr Pacholski, 27. Oskar Mazurkiewicz (6. 72. Wojciech Caniboł) - 18. Damian Zajączkowski (46. 11. Dominik Szczęch), 13. Tomasz Musioł, 20. Damian Tront, 24. Dawid Weis - 15. Daniel Szczepan (89. 9. Patryk Dudziński), 8. Kamil Jadach.

LKS Czaniec: 1. Konrad Kawaler - 17. Przemysław Kwaśniewski, 4. Maciej Żak, 16. Dawid Bober, 5. Dawid Piekielny - 3. Szymon Waligóra, 6. Krzysztof Jurczak, 11. Dawid Hałat (77. 2. Maciej Łącki), 15. Daniel Fabisiak (83. 10. Łukasz Mieszczak), 8. Paweł Kozioł - 9. Mateusz Konacki (90. 18. Piotr Gołdowski).

żółte kartki: Krzysztof Jurczak, Paweł Kozioł, Mateusz Konacki