Szombierki Bytom - GKS Jastrzębie 2:1 (0:1)
Dodane przez Luniz dnia Października 17 2015 17:12:42

Piłkarzom GieKSy nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy. Po cennych wygranych z Górnikiem II Zabrze i Skrą Częstochowa podopieczni Grzegorza Łukasika przegrali w Bytomiu z Szombierkami 1:2.

Jastrzębianie aż do 82. minuty prowadzili 1:0 po golu Daniela Szczepana, zdobytym jeszcze w pierwszej odsłonie. Niestety, po okresie przewagi gospodarze zdołali wyrównać, a na dodatek w 89. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył wprowadzony po przerwie Kamil Duda. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, pięknym uderzeniem z dystansu popisał się jeden z zawodników Szombierek i trzy punkty pozostały w Bytomiu. W efekcie porażki GieKSa ponownie znalazła się "pod kreską".

Za tydzień podopieczni Łukasika staną przed szansą na rehabilitację. W sobotę o 14:00 GieKSa podejmie przy Harcerskiej rezerwy chorzowskiego Ruchu.

17 października 2015, Bytom, 15:00
0:1 Daniel Szczepan '28
1:1 Adrian Filauer '82
2:1 Rafał Kuliński '90

GKS Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik - 27. Oskar Mazurkiewicz, 4. Piotr Pacholski, 17. Kamil Szymura, 18. Damian Zajączkowski (46. 9. Kamil Duda) - 5. Adrian Kopacz, 7. Kamil Gorzała, 13. Tomasz Musioł (56. 3. Paweł Staniczek), 24. Dawid Weis - 8. Kamil Jadach, 15. Daniel Szczepan (70. 10 Jonatan Domin).

sędzia: Maciej Kosarzecki (Opole)
żółte kartki: Adrian Kopacz, Kamil Duda
czerwona kartka: Kamil Duda '89