GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (3:1)
Dodane przez Luniz dnia Października 18 2014 17:42:14

Piłkarze GieKSy odnieśli czwarte domowe zwycięstwo z rzędu, pokonując w sobotnie popołudnie przy Harcerskiej rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała 3:1. Mimo braku Wojciecha Caniboła, Kamila Szymury i Dominika Kulawiaka podopieczni Grzegorza Łukasika zasłużenie wygrali z rywalem, który w ostatnich trzech spotkaniach zapisał na swoje konto komplet punktów. Goście przeżyli prawdziwe "trzęsienie ziemi" pod koniec pierwszej połowy, gdy w zaledwie pięć minut stracili trzy gole, w tym jednego samobójczego. Bielszczanie zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem z rzutu karnego. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale jastrzębianie po przerwie seryjnie marnowali okazje pod bramką rywala.

Za tydzień podopieczni Grzegorza Łukasika zagrają na wyjeździe z rezerwami chorzowskiego Ruchu, a 2 listopada podejmą u siebie Rekord Bielsko-Biała.

18 października 2014, Jastrzębie Zdrój, 15:00
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:1 (3:0)
1:0 Adrian Kopacz '38
2:0 Kamil Jadach '40
3:0 Damian Byrtek '42 (samobójczy)
3:1 Wojciech Okińczyc '71 (karny)

3:0 Damian Byrtek '42 (samobójcza)

GKS Jastrzębie: 26. Grzegorz Drazik - 9. Kamil Duda, 4. Piotr Pacholski, 3. Tomasz Kocerba, 18. Damian Zajączkowski (69. 15. Michał Adamczyk) - 5. Adrian Kopacz, 7. Kamil Gorzała, 20. Damian Tront, 24. Dawid Weis (79. 14. Paweł Sękowski) - 8. Kamil Jadach (88. 25. Bartosz Wojtków), 10. Bartosz Hajczuk (61. 11. Dominik Szczęch). Trener - Grzegorz Łukasik.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała: 97. Sebastian Madejski - 16. Krzysztof Łaciak (46. 22. Michał Stasz), 3. Damian Byrtek (59. Leszek Kuszmider), 20. Gracjan Horoszkiewicz, 8. Konrad Kowaliczek - 23. Maciej Felsch (63. Krzysztof Walkiewicz), 5. Przemysław Gladus, 77. Sylwester Patejuk, 14. Marcin Byrski (46. 9. Kamil Jonkisz) - 7. Idrissa Cisse, 10. Wojciech Okińczyc. Trener - Dariusz Mrózek.