Wisła Ustronianka - GKS Jastrzębie 1:1 (1:1)
Dodane przez irish dnia Czerwca 26 2013 20:12:58

Niestety. Nie spełniły się marzenia kibiców GKS Jastrzębie o udziale w barażach o trzecią ligę. W meczu ostatniej kolejki jastrzębianie zremisowali na wyjeździe z Wisłą Ustronianką 1:1, co przy jednoczesnym zwycięstwie Rekordu w Marklowicach oznacza, iż na kolejny sezon pozostajemy w IV lidze.

Mecz w Wiśle rozpoczął się dla GieKSy fatalnie, bowiem już w 5. minucie po błędzie Grzegorza Drazika prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Mariusz Pilch. Po 20. minutach gry wyrównał Tomasz Kocerba. Rezultat remisowy po pierwszej części meczu dawał nam awans do baraży, bowiem Polonia Marklowice prowadziła u siebie z Rekordem 2:0. Niestety skuteczny finisz bielszczan pozwolił im na wygraną, a nam zamknął drogę do upragnionej trzeciej ligi. Oby udało się w przyszłym sezonie. Wierzymy!

26 czerwca 2013, Wisła, 18:00
Wisła Ustronianka - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:1)
1:0 Mariusz Pilch '5
1:1 Tomasz Kocerba '20

GKS Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik - 2. Tomasz Lorenc, 11. Mateusz Wrana, 4. Piotr Pacholski, 3. Tomasz Kocerba - 9. Kamil Duda, 20. Damian Tront, 7. Kamil Gorzała, 5. Adrian Kopacz - 18. Paweł Gryta (63. 10. Bartosz Hajczuk), 16. Patryk Dudziński. Trener - Grzegorz Łukasik.

sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec)
żółta kartka: Adrian Kopacz.
czerwona kartka: Adrian Kopacz (85. za dwie żółte)