Dziewczyny GieKSy na piątkę
Dodane przez akrat dnia Lutego 25 2013 19:24:37
Piłkarki GKS 1962 Jastrzębie zajęły piąte miejsce w turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w futsalu kobiet. Podopieczne trenera Mariusza Ilnickiego rywalizowały w grupie ze swoimi ligowymi przeciwniczkami - Rolnikiem Biedrzychowice i Golem Częstochowa. Jastrzębianki zajęły trzecie miejsce w grupie i zagrały o piątą lokatę z Victorią Gaj, wygrywając 4:2. Bohaterką naszej drużyny ponownie była Nikola Kaletka, która strzeliła pięć goli.

Mistrzyniami Polski zostały zawodniczki Rolnika, które w finale pokonały gospodynie turnieju, Rekord Bielsko-Biała. Trzecie miejsce zajął Gol Częstochowa po rozbiciu UKS Chrzanów.

Wyniki naszej drużyny:

Runda grupowa
GKS 1962 Jastrzębie - Rolnik Biedrzychowice 4:8 (0:4) - Kaletka 2, Jaskółka, Żak
GKS 1962 Jastrzębie - Gol Częstochowa 1:4 (0:2) - Kaletka