GKS Jastrzębie - Motor Lublin 1:0 (0:0)
Dodane przez wujek_samo_zlo dnia Sierpnia 09 2007 11:34:46
W spotkaniu czwartej kolejki drugiej ligi, GKS Jastrzębie pokonał Motor Lublin 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Maciej Małkowski.

1:0 67 min Maciej Małkowski

Widzów: 6.000

Skrót z TVP3
GKS Jastrzębie:
Kafka - Wrześniak (44. Pielorz), Jędrzejczyk , Grabczyński, Woźniak (59. Ciemięga) - Małkowski, Adaszek, Wawrzyczek, Foszmańczyk - Narwojsz (75. Pontus), Żbikowski

Motor Lublin:
Mierzwa - Tomczyk, Karwan, Misztal, Ptaszyński, Żmuda (73. Iracki), Ocholeche, Maziarz (81. Feliński), Koczon, (65. Kołodziejski), Prędota, Ljaszko

Dzisiejsze spotkanie okazało się najtrudniejsze z rozegranych dotychczas w II lidze. Piłkarze Motoru postawili bardzo cięzkie warunki gry i tak na prawdę tylko dzięki naszemu bramkarzowi możemy cieszyć się ze zwycięstwa.
W I połowie lekką przewagę miała drużyna gości nie potrafiła jednak wykorzystać dogosnych sytuacji, czasem partacząc je na nasze szczęście w sobie tylko znany sposób.
W II połowie nasz zespół również nie mógł znaleźć sposobu na dobrze grajacych Lublinian.
Długo musieliśmy czekac na zwycięską bramkę. W 67 minucie do piłki na 25 metrze dopadł Maciek Małkowski i huknął przy samym słupku zdobywając gola.
Goście próbowali zdobyć wyrównującą bramkę jednak nasi piłkarze zagrali z wielką determinacją, a nasz czeski bramkarz Jakub Kafka bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach - piłkarze Motoru długo będa się zastanawiać nad niewykorzystanymi sytuacjami ale to już nie nasz problem.