Przedsprzedaż biletów na mecz z Motorem Lublin
Dodane przez cor dnia Sierpnia 07 2007 19:44:29
W związku z coraz większym zainteresowaniem meczami II ligi w naszym mieście Zarząd klubu wychodząc na przeciw kibicom zaprasza do zakupu biletów na sobotni mecz w przedsprzedaży oraz prosi o wcześniejsze przychodzenie na stadion przed meczem tak aby wszystkie osoby mogły obserwować spotkanie od pierwszego gwizdka.
Rozszerzona zawartość newsa
Podczas meczu z Motorem kasa główna będzie zamknięta dla kibiców gospodarzy dlatego tym bardziej uprasza się o wcześniejsze przybycie i zakup biletów w kasach od ul. Turystycznej oraz od ul. Zielonej.
Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w czwartek i piatek w godz. 10:00 - 13:00 w sekretariacie klubu a w godz. 16:00 - 18:00 w kasie głównej.
Bielty na mecz z Motorem można także nabyć w sklepie sportowym "Sułsport" w godzinach jego otwarcia.

Kibiców przychodzących na to spotkanie uprasza się również o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości - nowa ustawa nakłada na organizatora obowiązek ewidencjonowania wszystkich kibiców w przypadku meczu podwyzszonego ryzyka, dlatego w tą sobotę każdy wchodzący na stadion bedzie kamerowany wraz z dowodem tożsamości co pozwoli na szybsze wejście na stadion. Zarząd klubu prosi o zrozumienie zaistaniałej sytuacji wynikającej z ustawy o bezpieczeństwie na imprezach masowych.