Drzewiarz Jasienica - GKS Jastrzębie 1:2 (1:1)
Dodane przez akrat dnia Września 29 2012 18:19:11

Piłkarze GieKSy zdołali pozbierać się po fatalnej porażce z Iskrą Pszczyna i wygrali na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 2:1. Gospodarze już w 3. minucie meczu objęli prowadzenie, gdy po świetnej okazji Kamila Jadacha wyprowadzili zabójczą kontrę. W 24. minucie do remisu uderzeniem z rzutu wolnego doprowadził Kamil Gorzała, a na pół godziny przed końcem meczu wynik ustalił Kamil Jadach. Drzewiarz kończył mecz w dziesiątkę, gdy czerwoną kartkę za brutalny faul otrzymał Janusz Cyran.

Dzięki zwycięstwu GieKSa, co najmniej do jutra, jest liderem IV ligi. Dotychczas prowadzący w tabeli Nadwiślan Góra w niedzielę zagra w Ornontowicach. Za tydzień, 6 października o 15:30, podopieczni Grzegorza Łukasika podejmą AKS Mikołów.

29 września 2012, Jasienica, 16:00
Drzewiarz Jasienica - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:1)
1:0 Łukasz Błasiak '2
1:1 Kamil Gorzała '24
1:2 Kamil Jadach '61

Drzewiarz Jasienica: Rafał Jacak - Anton Fizek, Łukasz Radomski, Salaheddine Sibouih, Witold Szczepanik - Robert Basiura (62. Robert Lapczyk), Łukasz Błasiak, Michał Foltyn (68. Tomasz Adamus), Daniel Romanowicz (86. Mateusz Pilorz) - Damian Stawicki (62. Janusz Cyran), Artur Łaciok.

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Tomasz Lorenc (71. Paweł Gryta), Arkadiusz Gajo, Piotr Pacholski, Tomasz Kocerba - Kamil Gorzała, Artur Mościcki, Bartłomiej Setlak, Mateusz Piekarski (63. Patryk Dudziński) - Kamil Jadach, Bartosz Hajczuk. Trener - Grzegorz Łukasik.

Żółte kartki: Salaheddine Sibouih, Łukasz Błasiak, Witold Szczepanik (Drzewiarz), Artur Mościcki (GKS).
Czerwona kartka: Janusz Cyran (Drzewiarz).