Walcownia Czechowice - GKS Jastrzębie 0:3 (0:2)
Dodane przez akrat dnia Marca 24 2012 14:59:09

Rewelacyjnie zainaugurowali rundę wiosenną w IV lidze piłkarze GKS Jastrzębie. Podopieczni Grzegorza Łukasika wspierani przez naszych kibiców pewnie wygrali w Czechowicach-Dziedzicach z miejscową Walcownią 3:0, prowadząc do przerwy 2:0. Bramki dla Gieksy strzelili: wracający do Jastrzębia Bartosz Hajczuk, a także Marek Sobik i kolejny nowy nabytek naszego klubu, Kamil Pancer. W spotkaniu nie zagrał Kamil Jadach. Popularny Carlos doznał lekkiej kontuzji.

Za tydzień GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Nadwiślanem Góra. Mecz zostanie rozegrany 1 kwietnia o 15:00. Miejmy nadzieję, że rozpędzeni piłkarze Łukasika zmażą plamę sierpniowej klęski 0:6 przy Harcerskiej.

24 marca 2012, Czechowice-Dziedzice, 15:00
Walcownia Czechowice - GKS 1962 Jastrzębie 0:3 (0:2)
0:1 Bartosz Hajczuk '12
0:2 Marek Sobik '45
0:3 Kamil Pancer '71

Walcownia Czechowice: Maciej Matyjaszczyk - Grzegorz Gąsiorek, Marcin Trzebuniak, Wojciech Szal, Łukasz Zaremski - Dawid Nycz, Marcin Sztorc, Jakub Płoszaj, Dariusz Czapiga - Grzegorz Sztorc, Adam Grygier.
GKS Jastrzębie: Mateusz Deege - Tomasz Lorenc, Piotr Pacholski, Tomasz Kocerba, Mateusz Wrana - Kamil Gorzała, Artur Mościcki (76. Mateusz Piekarski), Marek Sobik (84. Kamil Duda), Kamil Pancer - Rafał Dziadek (67. Patryk Sawiński), Bartosz Hajczuk.

Żółte kartki: Artur Mościcki, Marek Sobik.