0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

17.08
(d)
29.02
(w)

21.08
(w)
07.03
(d)

24.08
(w)
14.03
(d)

31.08
(d)
21.03
(w)

07.09
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Kamil Adamek
1
Dawid Gojny
1
Damian Tront
1
Adam Wolniewicz
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Kategorie Newsów
Chojniczanka Chojnice

Kategoria: Chojniczanka Chojnice
Liczba pozycji: 6
Zmiana gospodarza meczu z Chojniczanką
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie 1:1 (1:1)
Mecz w Chojnicach w poniedziałek
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie (zapowiedź)
GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 0:0
GKS Jastrzębie - Chojniczanka (zapowiedź)
Pokaż wszystkie Kategorie
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
21 sierpnia 2019, Radom, 17:30
Radomiak - GieKSa 2:2 (1:0)
1:0 Damian Nowak '37
1:1 Kamil Adamek '55
1:2 Damian Tront '72
2:2 Patryk Mikita '75 (karny)
Następny mecz
25 sierpnia 2019, Grodzisk Wlkp., 16:00
Warta Poznań - GieKSa
5. kolejka - 21.08.2019
21.08 Radomiak - GieKSa -:-
21.08 Olimpia - Wigry -:-
21.08 Nieciecza - Stal Mielec -:-
21.08 Puszcza - Zagłębie -:-
21.08 GKS Tychy - Chrobry -:-
21.08 Stomil - Sandecja -:-
21.08 Bełchatów - Odra Opole -:-
21.08 Warta - Podbeskidzie -:-
21.08 Chojniczanka - Miedź -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Bruk-Bet Nieciecza 4 9 6:1
2. Warta Poznań 4 9 6:3
3. GKS Bełchatów 4 7 7:2
4. Podbeskidzie 4 7 6:3
5. Chojniczanka 4 7 7:5
6. Miedź Legnica 4 7 4:3
7. Puszcza N. 4 7 3:2
8. Stal Mielec 4 7 6:6
9. Ol. Grudziądz 4 6 9:7
10. Sandecja N. Sącz 4 6 4:6
11. Stomil Olszyn 4 6 4:6
12. Radomiak 4 6 4:7
13. GKS Jastrzębie 4 5 4:4
14. Wigry Suwałki 4 5 4:4
15. Zagł. Sosnowiec 4 4 2:4
16. GKS Tychy 4 3 6:6
17. Odra Opole 4 1 1:6
18. Chrobry Głogów 4 0 1:9
Pełna tabela