0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Jakub Wróbel
5
Farid Ali
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Kategorie Newsów
Kondolencje

Kategoria: Kondolencje
Liczba pozycji: 18
Zmarł były trener GieKSy
Zmarł Marian Przybyła
Zmarł Waldemar Przytuła
Zmarł Jan Kłosek
Zmarł Jan Brachaczek
Zmarł dawny trener GKS
Zmarł Wiesław Maciejowski
Ryszard Kraus nie żyje
Zmarł Bolesław Kluczniok
Odszedł jeden z nas
Msza Święta za Mariusza Bodio
Zmarł Ryszard Kamiński
Zginął kibic...
Żałoba narodowa
Pierwsza rocznica śmierci Piotra
Kondolencje
Odszedł kibic GKS Jastrzębie
Pogrzeb Ś.P. Alka - kibica GKS Jastrzębie
Pokaż wszystkie Kategorie
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
9 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 16:00
GieKSa - Miedź Legnica 2:2 (1:0)
1:0 Jakub Wróbel '38
2:0 Farid Ali '66
2:1 Bożo Musa '80
2:2 Marquitos '88
Następny mecz
23 listopada 2019, Tychy, 17:00
Tychy - GieKSa
17. kolejka - 08-10.11.2019
09.11 GieKSa - Miedź 2:2
08.11 Sandecja - Olimpia 3:1
09.11 Radomiak - Puszcza 1:1
09.11 Stomil - Warta 1:3
09.11 Bełchatów - Tychy 1:4
09.11 Odra - Nieciecza 2:0
09.11 Zagłębie - Wigry 2:0
09.11 Chojniczanka - Stal 0:2
10.11 Chrobry - TSP -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 16 31 25:14
2. Podbeskidzie 16 30 28:16
3. Radomiak 16 30 25:20
4. GKS Jastrzębie 16 27 24:18
5. Miedź Legnica 16 27 24:18
6. Stal Mielec 16 26 21:17
7. GKS Tychy 16 24 32:24
8. Ol. Grudziądz 16 24 26:23
9. Bruk-Bet Nieciecza 16 22 22:17
10. Stomil Olszyn 16 22 13:17
11. GKS Bełchatów 16 21 21:19
12. Zagł. Sosnowiec 16 20 23:25
13. Chrobry Głogów 16 18 15:24
14. Puszcza N. 16 18 11:20
15. Sandecja N. Sącz 16 18 20:30
16. Chojniczanka 16 16 24:29
17. Wigry Suwałki 16 16 14:22
18. Odra Opole 16 10 9:24
Pełna tabela