0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
GKS 1962 triumfatorem Hoolika 2010
Kibice
Zwycięstwem ekipy GKS 1962 Jastrzębie zakończył się tegoroczny turniej kibiców GKS Jastrzębie Hoolik 2010. W finale GKS 1962 pokonał Meteorowców 5:2 i zdobył upragniony puchar. Trzecią lokatę zajęły Chopki, pokonując w spotkaniu o najniższy stopień podium STP Gwarków 2:0. Przy okazji turnieju odbyła się również prezentacja drużyny Gieksy.

Podopieczni Jana Furlepy spotkali się z niezwykle gorącym powitaniem. Nowi piłkarze naszej drużyny mieli okazję do zapoznania się z siłą dopingu sympatyków futbolu z Harcerskiej. Zawody oraz prezentację na Hali Omega przy ul. Harcerskiej obserwowało ok. 1000 widzów.

Szersza relacja z turnieju oraz galeria zdjęć ukaże się niebawem.

Wyniki Hoolika 2010

Gr. 1

Zielona Pany - Meteorowcy 0:1
Ryl Gang - Chemik I 3:2
Zielona Pany - Ryl Gang 0:0
Meteorowcy - Chemik I 5:0
Zielona Pany - Chemik I 3:1
Meteorowcy - Ryl Gang 1:2

1. Ryl Gang 7 pkt
2. Meteorowcy 6 pkt
3. Zielona Pany 4 pkt
4. Chemik I 0 pkt

Gr. 2
Chopki - Zofiówka 0:1
Os. 1000-lecia - FC Żory 1:2
Chopki - Os. 1000-lecia 6:0
Zofiówka - FC Żory 3:1
Chopki - FC Żory 2:0
Zofiówka - Os. 1000-lecia 7:1

1. Zofiówka 9 pkt
2. Chopki 6 pkt
3. FC Żory 3 pkt
4. Os. 1000-lecia 0 pkt

Gr. 3
SCI - Zdroik 1:0
GKS 1962 - Cłowieki 3:1
SCI - GKS 1962 0:4
Zdroik - Cłowieki 1:2
SCI - Cłowieki 0:0
Zdroik - GKS 1962 0:4

1. GKS 1962 9 pkt
2. Cłowieki 4 pkt
3. SCI 4 pkt
4. Zdroik 0 pkt

Gr. 4
Chemik II - FCP 0:3
Wiejska City - Szarańcza 2:1
STP Gwarków - Wiejska City 3:2
Chemik II - STP Gwarków 0:1
Chemik II - Szarańcza 3:2
FCP - Wiejska City 1:0
FCP - STP Gwarków 0:1
STP Gwarków - Szarańcza 4:2
Chemik II - Wiejska City 3:0
FCP - Szarańcza 3:1

1. STP Gwarków 12 pkt
2. FCP 9 pkt
3. Chemik II 6 pkt
4. Wiejska City 3 pkt
5. Szarańcza 0 pkt

Ćwierćfinały

Ryl Gang - Chopki 0:2
Meteorowcy - Zofiówka 2:0
GKS 1962 - FCP 2:0
STP Gwarków - Cłowieki 2:0

Półfinały

Chopki - Meteorowcy 2:2, k. 1:2
GKS 1962 - STP Gwarków 1:0

Mecz o 3. miejsce

Chopki - STP Gwarków 2:0

Finał

GKS 1962 - Meteorowcy 5:2

akrat dnia marzec 07 2010 13:54:53 0 Komentarzy · 2161 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
-:-
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
-:-
01.02 SFC Opawa (w)
-:-
05.02 Widzew Łódź (w)
-:-
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
-:-
12.02 GKS Bełchatów (w)
-:-
15.02 Górnik II Zabrze (w)
-:-
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela