0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

17.08
(d)
29.02
(w)

21.08
(w)
07.03
(d)

24.08
(w)
14.03
(d)

31.08
(d)
21.03
(w)

07.09
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Kamil Adamek
1
Dawid Gojny
1
Damian Tront
1
Adam Wolniewicz
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Informacja na temat nagród
Kibice
Klub GKS Jastrzębie informuje, że zwycięskimi kuponami podczas tradycyjnego losowania nagród za zakupione cegiełki zostały losy o numerach:

399
- bluza
373 - skarpetki
49 - czapka
423 - spodenki
22 - szalik
177 - proporczyk

Zwycięzcy losowania będą mogli odebrać nagrody w przerwie rewanżowego spotkania ze Startem Otwock przy sektorach B i C.

irish dnia czerwiec 06 2009 00:16:01 0 Komentarzy · 959 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 sierpnia 2019, Grodzisk Wlkp., 16:00
Warta Poznań - GieKSa 1:1 (0:0)
1:0 Robert Janicki '79 (k)
1:1 Adam Wolniewicz '90 (k)
Następny mecz
31 sierpnia 2019, Jastrzębie Zdrój, 19:00
GieKSa - Odra Opole
6. kolejka - 24-26.08.2019
25.08 Warta - GieKSa 1:1
24.08 Odra - Radomiak 0:0
24.08 Chrobry - Stomil 0:0
24.08 Podbeskidzie - Olimpia 2:1
25.08 Chojniczanka - Puszcza -:-
25.08 Wigry - Nieciecza -:-
25.08 Zagłębie - Tychy 1:2
25.08 Sandecja - Bełchatów -:-
26.08 Stal Mielec - Miedź -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 5 12 8:4
2. GKS Bełchatów 5 10 8:2
3. Miedź Legnica 5 10 7:3
4. Stal Mielec 5 10 8:7
5. Bruk-Bet Nieciecza 5 9 7:3
6. Stomil Olszyn 5 9 5:6
7. Wigry Suwałki 5 8 6:5
8. Podbeskidzie 5 7 7:5
9. Zagł. Sosnowiec 5 7 4:4
10. Chojniczanka 5 7 7:8
11. Puszcza N. 5 7 3:4
12. Radomiak 5 7 6:9
13. GKS Tychy 5 6 6:6
13. Ol. Grudziądz 5 6 10:9
15. GKS Jastrzębie 5 6 6:6
16. Sandecja N. Sącz 5 6 4:7
17. Odra Opole 5 1 1:7
18. Chrobry Głogów 5 0 2:14
Pełna tabela