0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie 3:2 (0:2)
Flota Świnoujście
W dzisiejszym spotkaniu piłkarze GKS Jastrzębie zawiedli swoich kibiców przegrywając w dramatycznych okolicznościach w Świnoujściu z miejscową Flotą 2:3. Do przerwy goście prowadzili 2:0. W drugiej połowie meczu Flota z nawiązką odrobiła straty i zgarnęła komplet punktów.

Gdy selekcjonerem reprezentacji Polski był Wojciech Łazarek, biało-czerwoni grali z Koreą Północną. Padł upokarzający remis 2:2. Łazarek tłumaczył się, iż wprawdzie końcowy wynik jest mało zadowalający, ale jego drużyna wygrała pierwszą część spotkania 1:0. Pozostaje mieć nadzieję, iż takie wyjaśnienia nie przyjdą do głowy naszym zawodnikom i trenerom.

3.09.2008, Świnoujście, 17:00
Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie 3:2 (0:2)
0:1 Robert Żbikowski '14
0:2 Witold Wawrzyczek '34 (karny)
1:2 Wallace Perez Benevente '63
2:2 Jacek Magdziński '72
3:2 Arkadiusz Sojka '85

Flota Świnoujście: Sergiusz Prusak - Wallace Perez Benevente, Ireneusz Chrzanowski, Krzysztof Hrymowicz, Damian Krajanowski - Przemysław Rygielski (84. Łukasz Polak), Arkadiusz Sojka, Marek Niewiada, Przemysław Pietruszka (73. Michal Protasiewicz) - Grzegorz Skwara, Piotr Dziuba (46. Jacek Magdziński)

GKS Jastrzębie: Jakub Kafka - Janusz Wrześniak, Marcin Staniek, Bartłomiej Grabczyński, Marcin Bednarek - Witold Wawrzyczek (80. Marcin Narwojsz), Kamil Kostecki, Bartosz Woźniak (70. Mariusz Adaszek), Jarosław Wieczorek - Marek Kubisz, Robert Żbikowski

żółte kartki: Jacek Magdziński - Marek Kubisz, Witold Wawrzyczek, Marcin Staniek
sędzia: Mariusz Podgórski (Wrocław)
widzów: 1.500 (40 gości)

irish dnia wrzesień 03 2008 17:32:10 · Drukuj
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
1:1
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
1:1
01.02 SFC Opawa (w)
1:0
05.02 Widzew Łódź (w)
1:1
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
3:0
12.02 GKS Bełchatów (w)
4:4
15.02 Garbarnia Kraków (w)
1:0
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów, 17:00
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela