0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Wyniki grup juniorskich
Mosir


Śląska Liga Juniorów - 2007/2008
MOSiR Jastrzębie - trener Grzegorz Łukasik

I kolejka - 16.08.2007

MOSM Polonia Bytom - MOSiR Jastrzębie - 1:1

KS Rozwój Katowice - SKS Gwarek Zabrze - 1:2
KS Gosław Jedłownik - MKS Odra Wodzisław - 1:1
MSPN Górnik Zabrze - Włókniarz Bielsko-Biała - 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała - 3:2
GKS Piast Gliwice - KS Ruch Chorzów - 2:5
UKS Zantka Chorzów - KS Stadion Chorzów - 1:1
Zagłębie Sosnowiec - KS Energetyk ROW Rybnik - przełożonony na 23.08.2007

II kolejka - 19.08.2007

MOSiR Jastrzębie - MSPN Górnik Zabrze - 1:3
SKS Gwarek Zabrze - KS Stadion Chorzów - 4:0
KS Ruch Chorzów - UKS Zantka Chorzów - 1:1
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Piast Gliwice - 1:3
Włókniarz Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 0:1
MKS Odra Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec - 1:2
KS Rozwój Katowice - KS Gosław Jedłownik - 6:0
KS Energetyk ROW Rybnik - MOSM Polonia Bytom - przełożony na 05.09.2007

Przełożony mecz I kolejki - 23.08.2007
Zagłębie Sosnowiec - KS Energetyk ROW Rybnik - 2:3

III kolejka - 26.08.2007

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MOSiR Jastrzębie - 1:2
Zagłębie Sosnowiec - KS Rozwój Katowice - 1:2
KS Gosław Jedłownik - SKS Gwarek Zabrze - 1:8
MSPN Górnik Zabrze - KS Energetyk ROW Rybnik - 2:0
MOSM Polonia Bytom - MKS Odra Wodzisław - 5:1
GKS Piast Gliwice - Włókniarz Bielsko-Biała - 5:0
KS Stadion Chorzów - KS Ruch Chorzów - 0:2
UKS Zantka Chorzów - BKS Stal Bielsko-Biała - 1:0

IV kolejka - 30.08.2007

MOSiR Jastrzębie - GKS Piast Gliwice - 3:1
KS Gosław Jedłownik - Zagłębie Sosnowiec - 0:1
SKS Gwarek Zabrze - KS Ruch Chorzów - 2:3
MKS Odra Wodzisław - MSPN Górnik Zabrze - 2:4
KS Rozwój Katowice - MOSM Polonia Bytom - 0:1
KS Energetyk ROW Rybnik - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2:1
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Stadion Chorzów - 3:2
Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Zantka Chorzów - 1:2

V kolejka - 02.09.2007

UKS Zantka Chorzów - MOSiR Jastrzębie - 0:0

Zagłębie Sosnowiec - SKS Gwarek Zabrze - 2:1
MOSM Polonia Bytom - KS Gosław Jedłownik - 1:2
MSPN Górnik Zabrze - KS Rozwój Katowice - 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Odra Wodzisław - 0:5
GKS Piast Gliwice - KS Energetyk ROW Rybnik - 3:2
KS Stadion Chorzów - Włókniarz Bielsko-Biała - 3:0
KS Ruch Chorzów - BKS Stal Bielsko-Biała - 1:1

Przełożony mecz II kolejki - 05.09.2007
KS Energetyk ROW Rybnik - MOSM Polonia Bytom - 2:1

VI kolejka - 09.09.2007

MOSiR Jastrzębie - KS Stadion Chorzów - 3:0 w.o. (w meczu 2:1)
Włókniarz Bielsko-Biała - KS Ruch Chorzów - 0:3
MKS Odra Wodzisław - GKS Piast Gliwice - 1:1
Zagłębie Sosnowiec - MOSM Polonia Bytom - 3:0
KS Rozwój Katowice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 3:2
SKS Gwarek Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała - 6:0
KS Energetyk ROW Rybnik - UKS Zantka Chorzów - 1:3
KS Gosław Jedłownik - MSPN Górnik Zabrze - przełożony na 26.09

VII kolejka - 16.09.2007

KS Ruch Chorzów - MOSiR Jastrzębie - 0:3
MSPN Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 5:2
MOSM Polonia Bytom - SKS Gwarek Zabrze - 1:2
KS Stadion Chorzów - KS Energetyk ROW Rybnik - 0:3 w.o. (w meczu 2:2)
UKS Zantka Chorzów - MKS Odra Wodzisław - 2:2
GKS Piast Gliwice - KS Rozwój Katowice - 1:1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS Gosław Jedłownik - 0:2
BKS Stal Bielsko-Biała - Włókniarz Bielsko-Biała - 3:1

VIII kolejka - 23.09.2007

MOSiR Jastrzębie - BKS Stal Bielsko-Biała - 1:1
KS Gosław Jedłownik - GKS Piast Gliwice - 0:1
KS Energetyk ROW Rybnik - KS Ruch Chorzów - 2:4
MOSM Polonia Bytom - MSPN Górnik Zabrze - 1:1
KS Rozwój Katowice - UKS Zantka Chorzów - 1:2
Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2:2
MKS Odra Wodzisław - KS Stadion Chorzów - 2:2
SKS Gwarek Zabrze - Włókniarz Bielsko-Biała - 2:0

Przełożony mecz VI kolejki - 26.09.2007
KS Gosław Jedłownik - MSPN Górnik Zabrze - 2:3

IX kolejka - 29-30.09.2007

Włókniarz Bielsko-Biała - MOSiR Jastrzębie - 0:4
GKS Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec - 2:2
UKS Zantka Chorzów - KS Gosław Jedłownik - 1:2
MSPN Górnik Zabrze - SKS Gwarek Zabrze - 1:0
KS Ruch Chorzów - MKS Odra Wodzisław - 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MOSM Polonia Bytom - 1:0
KS Stadion Chorzów - KS Rozwój Katowice - 1:2
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Energetyk ROW Rybnik - 3:2

X kolejka - 06-07.10.2007

SKS Gwarek Zabrze - MOSiR Jastrzębie - 4:0
KS Gosław Jedłownik - KS Stadion Chorzów - 4:3
KS Rozwój Katowice - KS Ruch Chorzów - 0:1
MSPN Górnik Zabrze - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 4:2
MOSM Polonia Bytom - GKS Piast Gliwice - 3:1
KS Energetyk ROW Rybnik - Włókniarz Bielsko-Biała - 3:2
MKS Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała - 3:0
Zagłębie Sosnowiec - UKS Zantka Chorzów - 0:2

XI kolejka - 14.10.2007

MOSiR Jastrzębie - KS Energetyk ROW Rybnik - 4:3

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Rozwój Katowice - 0:1
KS Ruch Chorzów - KS Gosław Jedłownik - 3:0
Włókniarz Bielsko-Biała - MKS Odra Wodzisław - 1:3
GKS Piast Gliwice - MSPN Górnik Zabrze - 0:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - SKS Gwarek Zabrze - 0:2
KS Stadion Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - 1:2
UKS Zantka Chorzów - MOSM Polonia Bytom - 0:3

XII kolejka - 21.10.2007

MKS Odra Wodzisław - MOSiR Jastrzębie - 4:1

Zagłębie Sosnowiec - KS Ruch Chorzów - 2:1
SKS Gwarek Zabrze - KS Energetyk ROW Rybnik - 5:1
MSPN Górnik Zabrze - UKS Zantka Chorzów - 7:1
MOSM Polonia Bytom - KS Stadion Chorzów - 1:2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Piast Gliwice - 3:2
KS Gosław Jedłownik - BKS Stal Bielsko-Biała - 4:0
KS Rozwój Katowice - Włókniarz Bielsko-Biała - 2:0

XIII kolejka - 27-28.10.2007

MOSiR Jastrzębie - KS Rozwój Katowice - 2:1
BKS Stal Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec - 1:4
GKS Piast Gliwice - SKS Gwarek Zabrze - 1:6
KS Stadion Chorzów - MSPN Górnik Zabrze - 3:1
KS Energetyk ROW Rybnik - MKS Odra Wodzisław - 1:3
Włókniarz Bielsko-Biała - KS Gosław Jedłownik - 2:3
MOSM Polonia Bytom - KS Ruch Chorzów - 2:0
UKS Zantka Chorzów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1:1

XIV kolejka - 04.11.2007

KS Gosław Jedłownik - MOSiR Jastrzębie - przełożony
Zagłębie Sosnowiec - Włókniarz Bielsko-Biała - 1:0
SKS Gwarek Zabrze - MKS Odra Wodzisław - 1:1
MSPN Górnik Zabrze - KS Ruch Chorzów - 2:0
MOSM Polonia Bytom - BKS Stal Bielsko-Biała - 4:0
KS Rozwój Katowice - KS Energetyk ROW Rybnik - 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS Stadion Chorzów - 2:0
GKS Piast Gliwice - UKS Zantka Chorzów - 2:0

XV kolejka - 10-11.11.2007

MOSiR Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec - przerwany przy stanie 0:0
KS Energetyk ROW Rybnik - KS Gosław Jedłownik - 4:0
BKS Stal Bielsko-Biała - MSPN Górnik Zabrze - 0:1
MKS Odra Wodzisław - KS Rozwój Katowice - 0:0
Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Polonia Bytom - 0:2
KS Ruch Chorzów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1:0
KS Stadion Chorzów - GKS Piast Gliwice - 1:0
UKS Zantka Chorzów - SKS Gwarek Zabrze - 0:4

Runda rewanżowa

Następna XVI kolejka - ?

MOSiR Jastrzębie - MOSM Polonia Bytom
KS Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec
KS Ruch Chorzów - GKS Piast Gliwice
MKS Odra Wodzisław - KS Gosław Jedłownik
SKS Gwarek Zabrze - KS Rozwój Katowice
BKS Stal Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Stadion Chorzów - UKS Zantka Chorzów
Włókniarz Bielsko-Biała - MSPN Górnik Zabrze

TABELA PO 15 KOLEJKACH: (MOSiR 2 mecze zaległe!)

1 MSPN Górnik Zabrze 15 38 pkt. bramki 36:14
2 SKS Gwarek Zabrze 15 34 pkt. bramki 49:12
3 KS Ruch Chorzów 15 29 pkt. bramki 26:17
4 Zagłębie Sosnowiec SSA 14 26 pkt. bramki 26:21
5 MOSiR Jastrzębie 13 24 pkt. bramki 25:19 dom 4-1-1 (14:9) wyjazd 3-2-2 (11:10)
6 MOSM Polonia Bytom 15 23 pkt. bramki 26:16
7 KS Rozwój Katowice 15 23 pkt. bramki 21:14
8 MKS Odra Wodzisław 15 21 pkt. bramki 29:22
9 UKS Zantka Chorzów 15 20 pkt. bramki 17:26
10 GKS Piast Gliwice 15 19 pkt. bramki 25:28
11 KS Gosław Jedłownik 14 19 pkt. bramki 21:34
12 KS Energetyk ROW Rybnik 15 18 pkt. bramki 29:34
13 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 17 pkt. bramki 19:28
14 KS Stadion Chorzów 15 14 pkt. bramki 19:30
15 BKS Stal Bielsko-Biała 15 11 pkt. bramki 15:37
16 Włókniarz Bielsko-Biała 15 0 pkt. bramki 7:38



Śląska Liga Juniorów Młodszych - 2007/2008:

MOSiR Jastrzębie - trener Andrzej Myśliwiec

I kolejka - 15.08.2007

MOSiR Jastrzębie - MOSM Polonia Bytom - 3:1
BKS Stal Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:5
GKS Katowice - MKS Odra Wodzisław - 2:0
MOSM Tychy - GKS Piast Gliwice - 2:2
MKS Myszków - KS Raków Częstochowa - 0:2
MSPN Górnik Zabrze - SKS Gwarek Zabrze - 0:1
UKS Ruch Chorzów - KS Energetyk ROW Rybnik - 1:2
KS Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec - 1:4

II kolejka - 18.08.2007

MKS Odra Wodzisław - MOSiR Jastrzębie - 3:1
TS Czarni-Góral Żywiec - Zagłębie Sosnowiec - 1:0
KS Energetyk ROW Rybnik - KS Rozwój Katowice - 6:1
SKS Gwarek Zabrze - UKS Ruch Chorzów - 8:1
KS Raków Częstochowa - MSPN Górnik Zabrze - 3:2
GKS Piast Gliwice - MKS Myszków - 2:0
MOSM Polonia Bytom - MOSM Tychy - 4:0
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Katowice - 0:2

III kolejka - 25.08.2007

MOSiR Jastrzębie - BKS Stal Bielsko-Biała - 3:0

GKS Katowice - TS Czarni-Góral Żywiec - 3:0
MOSM Tychy - MKS Odra Wodzisław - 0:2
MKS Myszków - MOSM Polonia Bytom - 2:3
MSPN Górnik Zabrze - GKS Piast Gliwice - 5:1
UKS Ruch Chorzów - KS Raków Częstochowa - 3:2
KS Rozwój Katowice - SKS Gwarek Zabrze - 0:6
Zagłębie Sosnowiec - KS Energetyk ROW Rybnik - 2:3

IV kolejka - 29.08.2007

GKS Katowice - MOSiR Jastrzębie - 3:0

TS Czarni-Góral Żywiec - KS Energetyk ROW Rybnik - 2:3
SKS Gwarek Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 1:0
KS Raków Częstochowa - KS Rozwój Katowice - 8:1
GKS Piast Gliwice - UKS Ruch Chorzów - 3:1
MOSM Polonia Bytom - MSPN Górnik Zabrze - 0:7
MKS Odra Wodzisław - MKS Myszków - 5:0
BKS Stal Bielsko-Biała -MOSM Tychy - 1:1

V kolejka - 01 -02.09.2007

MOSiR Jastrzębie - TS Czarni-Góral Żywiec - 2:1
UKS Ruch Chorzów - MOSM Polonia Bytom - 7:2
MKS Myszków - BKS Stal Bielsko-Biała - 0:1
MOSM Tychy - GKS Katowice - 0:3 w.o.
Zagłębie Sosnowiec - KS Raków Częstochowa - 0:1
KS Energetyk ROW Rybnik - SKS Gwarek Zabrze - 1:3
MSPN Górnik Zabrze - MKS Odra Wodzisław - 2:2
KS Rozwój Katowice - GKS Piast Gliwice - 1:1

VI kolejka - 08.09.2007

MOSiR Jastrzębie - MOSM Tychy - 5:0
TS Czarni-Góral Żywiec - SKS Gwarek Zabrze - 1:1
KS Raków Częstochowa - KS Energetyk ROW Rybnik - 1:2
GKS Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec - 2:1
MOSM Polonia Bytom - KS Rozwój Katowice - 6:1
MKS Odra Wodzisław - UKS Ruch Chorzów - 2:3
BKS Stal Bielsko-Biała - MSPN Górnik Zabrze - 1:2
GKS Katowice - MKS Myszków - 0:3 w.o.

VII kolejka - 15.09.2007

MKS Myszków - MOSiR Jastrzębie - 0:3
KS Rozwój Katowice - MKS Odra Wodzisław - 0:4
UKS Ruch Chorzów - BKS Stal Bielsko-Biała - 4:0
MSPN Górnik Zabrze - GKS Katowice - 2:2
MOSM Tychy - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:2
Zagłębie Sosnowiec - MOSM Polonia Bytom - 0:2
KS Energetyk ROW Rybnik - GKS Piast Gliwice - 1:1
SKS Gwarek Zabrze - KS Raków Częstochowa - 1:2

VIII kolejka - 22.09.2007

MOSiR Jastrzębie - MSPN Górnik Zabrze - 0:2
GKS Katowice - UKS Ruch Chorzów - 4:1
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Rozwój Katowice - 5:2
MKS Odra Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec - 4:2
MOSM Polonia Bytom - KS Energetyk ROW Rybnik - 4:1
GKS Piast Gliwice - SKS Gwarek Zabrze - 0:0
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Raków Częstochowa - 1:2
MOSM Tychy -MKS Myszków - 1:3

IX kolejka - 30.09.2007

UKS Ruch Chorzów - MOSiR Jastrzębie - 5:0

KS Raków Częstochowa - GKS Piast Gliwice - 0:0
MKS Myszków - TS Czarni-Góral Żywiec - 0:1
MSPN Górnik Zabrze - MOSM Tychy - 5:0
KS Rozwój Katowice - GKS Katowice - 0:8
Zagłębie Sosnowiec - BKS Stal Bielsko-Biała - 2:1
KS Energetyk ROW Rybnik - MKS Odra Wodzisław - 1:3
SKS Gwarek Zabrze - MOSM Polonia Bytom - 0:3

X kolejka - 06.10.2007

MOSiR Jastrzębie - KS Rozwój Katowice - 1:1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec - 5:1
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Energetyk ROW Rybnik - 0:3
MKS Odra Wodzisław - SKS Gwarek Zabrze - 1:0
MOSM Polonia Bytom - KS Raków Częstochowa - 0:1
TS Czarni-Góral Żywiec - GKS Piast Gliwice - 1:1
MOSM Tychy - UKS Ruch Chorzów - 3:3
MKS Myszków - MSPN Górnik Zabrze - 1:4

XI kolejka - 13-14.10.2007


Zagłębie Sosnowiec - MOSiR Jastrzębie - 2:1

MSPN Górnik Zabrze - TS Czarni-Góral Żywiec - 2:1
UKS Ruch Chorzów - MKS Myszków - 11:2
KS Rozwój Katowice - MOSM Tychy - 2:4
KS Energetyk ROW Rybnik - GKS Katowice - 1:3
SKS Gwarek Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała - 8:0
GKS Piast Gliwice - MOSM Polonia Bytom - 0:1
KS Raków Częstochowa - MKS Odra Wodzisław - 2:9

XII kolejka - 20.10.2007

MOSiR Jastrzębie - KS Energetyk ROW Rybnik - 0:0
TS Czarni-Góral Żywiec - MOSM Polonia Bytom - 1:1
MKS Odra Wodzisław - GKS Piast Gliwice - 5:2
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Raków Częstochowa - 5:3
GKS Katowice - SKS Gwarek Zabrze - 3:0
MOSM Tychy - Zagłębie Sosnowiec - 1:2
MKS Myszków - KS Rozwój Katowice - 7:0
MSPN Górnik Zabrze - UKS Ruch Chorzów - 1:4

XIII kolejka - 27-28.10.2007

SKS Gwarek Zabrze - MOSiR Jastrzębie - 1:0
UKS Ruch Chorzów - TS Czarni-Góral Żywiec - 4:1
Zagłębie Sosnowiec - MKS Myszków - 4:0
KS Energetyk ROW Rybnik - MOSM Tychy - 4:1
GKS Piast Gliwice - BKS Stal Bielsko-Biała - 0:0
MOSM Polonia Bytom - MKS Odra Wodzisław - 1:4
KS Raków Częstochowa - GKS Katowice - 2:6
KS Rozwój Katowice - MSPN Górnik Zabrze - 0:3 w.o. (w meczu 1:3)

XIV kolejka - 03.11.2007

MOSiR Jastrzębie - KS Raków Częstochowa - 3:0

TS Czarni-Góral Żywiec - MKS Odra Wodzisław - 1:1
BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Polonia Bytom - 1:1
GKS Katowice - GKS Piast Gliwice - 6:0
MOSM Tychy - SKS Gwarek Zabrze - 3:1
MKS Myszków - KS Energetyk ROW Rybnik - 0:6
MSPN Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 1:1
UKS Ruch Chorzów - KS Rozwój Katowice - 10:0 w.o. (w meczu 10:1)

XV kolejka - 10-11.11.2007

GKS Piast Gliwice - MOSiR Jastrzębie - 3:0
KS Rozwój Katowice - TS Czarni-Góral Żywiec - 0:3 w.o. (w meczu 1:2)
Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów - 3:2
KS Energetyk ROW Rybnik - MSPN Górnik Zabrze - 1:0
SKS Gwarek Zabrze - MKS Myszków - 1:1
MOSM Polonia Bytom - GKS Katowice - 0:1
MKS Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała - 6:1
KS Raków Częstochowa - MOSM Tychy - 3:0


TABELA PO 15 KOLEJKACH:

1 GKS Katowice 15 40 51:10
2 MKS Odra Wodzisław 15 35 51:18
3 KS Energetyk ROW Rybnik 15 29 35:22
4 UKS Ruch Chorzów 15 28 60:33
5 MSPN Górnik Zabrze 15 27 38:18
6 KS Raków Częstochowa 15 25 32:33
7 SKS Gwarek Zabrze 15 24 32:16
8 MOSM Polonia Bytom 15 23 29:29
9 MOSiR Jastrzębie 15 20 pkt. bramki 22:22 dom 5-2-1 (17:5) wyjazd 1-0-6 (5:17)
10 GKS Piast Gliwice 15 19 18:24
11 TS Czarni-Góral Żywiec 15 19 22:22
12 Zagłębie Sosnowiec SSA 15 19 24:26
13 BKS Stal Bielsko-Biała 15 11 17:42
14 MKS Myszków 15 10 19:44
15 MOSM Tychy 15 9 17:42
16 KS Rozwój Katowice 15 2 10:76

Black Hawk dnia styczeń 14 2008 09:58:53 0 Komentarzy · 2442 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
1:1
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
1:1
01.02 SFC Opawa (w)
1:0
05.02 Widzew Łódź (w)
1:1
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
3:0
12.02 GKS Bełchatów (w)
4:4
15.02 Garbarnia Kraków (w)
1:0
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów, 17:00
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela