1:2
(d)
3:1
(w)

2:2
(w)
1:5
(d)

0:2
(d)
0:2
(w)

0:0
(d)
1:1
(w)

2:1
(w)
3:1
(d)

0:0
(d)
0:1
(w)

1:0
(w)
1:2
(d)

2:1
(d)
1:1
(w)

4:2
(d)
0:0
(w)

1:2
(d)
1:0
(w)

0:0
(w)
1:0
(d)

0:0
(d)
0:0
(w)

2:1
(w)
4:0
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:1
(d)
1:2
(w)

0:2
(w)
04.05
(d)

1:1
(w)
18.05
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Kamil Adamek
8
Kamil Szymura
3
Krzysztof Gancarczyk
3
Jakub Wróbel
3
Adam Żak
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,591
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~supanonimowy
Rosną młodzi następcy: Pasia, Nowaka, Ciemięgi, Midzierskiego, Wrzaska, Kłusa, Małkowskiego, Radzewicza, Chałbińskiego...
Mosir


Tuż przed Nowym Rokiem rozegrany został prestiżowy turniej piłki halowej dla dzieci rocznika 1995 w Bielsku-Białej.
W turnieju udział wzięły następujące drużyny: Gwiazda Ruda Śląska , Wisła Kraków , Raków Częstochowa , Rekord Bielsko - Biała i MOSiR (rocz.1995) Jastrzębie

Nasz zespół zwyciężył i zdobył puchar dzięki następującym wynikom:

MOSiR Jastrzębie - Rekord Bielsko - Biała 2-2
MeMOSiR Jastrzębie - Gwiazda Ruda Śląska 2-0
MOSiR Jastrzębie - Raków Częstochowa 5-1
MOSiR Jastrzębie - Wisła Kraków 2-1 !

Wyróżnienia indywidualne:
Radek Kalisz - najlepszy bramkarz turnieju
Adrian Adamczewski - król strzelców (ex e quo z Wislakiem)
Tomasz Musioł - najlepszy zawodnik turnieju


Największe dotychczasowe sukcesy drużyny MOSiR (rocz.1995) Jastrzębie:


1 miejsce na międzynarodowym turnieju w Wodzisławiu
1 miejsce na turnieju w Bielsku-Białej
3 miejsce na międzynarodowym halowym turnieju w Vitkovicach - Ostrawie (Czechy)
5 miejsce na międzynarodowym turnieju w Vitkovicach
7 miejsce na międzynarodowym turnieju w Vitkowicach
2 miejsce na turnieju w Chybiu k.Bielska
6 miejsce na turnieju ALLIANZ GOL w Chorzowie
4 miejsce na turnieju w Dankowicach
3 miejsce na turnieju w Bielsku


Nagrody indywidualne:


Bartek Szelong - dwa razy najlepszy bramkarz (Vitkovice, Wodzisław)
Radek Kalisz - dwa razy najlepszy bramkarz (Chybie, Bielsko - B.)
Adrian Adamczewski - dwa razy najlepszy strzelec (Wodzisław, Bielsko)
Tomasz Musioł - raz najlepszy zawodnik turnieju (Bielsko)


Kilku zawodników jest lub było na konsultacjach lub turniejach Kadry Śląska i Reprezentacji Polski:


Adrian Adamczewski
(napastnik) - był na Mistrzostwach Polski, turniej w Bielsku z kadry (1miejsce), turniej z kadry w Jeleniej Górze (1miejsce), konsultacje,sparingi.

Bartek Szelong (bramkarz)- był na Mistrzostwach Polski, turniej w Bielsku z Kadry,w 18-stce meczowej na eliminacje Mistrzostw Polski im. Kazimierza Górskiego w trzech meczach, konsultacje, sparingi, turniej w Jeleniej Górze z kadry.

Patryk Dudziński (obrońca/pomocnik) - był na Mistrzostwach Polski.

Paweł Łupiński (napastnik) - konsultacje, sparingi, turniej z kadry w Jeleniej Górze.

Tomasz Musioł (ofensywny środkowy pomocnik) - konsultacje, sparingi

Rafał Pancerz (stoper) - konsultacje, sparingi-

W kręgu zainteresowań trenera kadry jest również bramkarz Radek Kalisz.


Gratulujemy trenerowi i jego młodym podopiecznym.


W swoich rozgrywkach po jesieni piłkarze MOSiRu zajmują pozycje wicelidera za wodzisławska Odrą.

Uzyskane wyniki:
RKP - Mosir 1:1
Mosir - Leszczyny 8:0
Odra - Mosir 0:0
Mosir - Odra II 4:2
Czerwionka - Mosir 0:8
Mosir - Żory 2:0
Mosir II - Mosir 0:1
Mosir - RKP 0:1
Leszczyny - Mosir 0:16 !!!
Mecz 10 kolejki Mosir Jastrzębie-Odra Wodzisław nie odbył się.


TABELA PO 10 KOLEJKACH:

1.Odra Wodzisław - 9m. 22 pkt. bramki 40:4
2.Mosir Jastrzebie - 9m. 20 pkt. bramki 41:5
3.RKP Rybnik - 9m.19 pkt. bramki 31:5
4.Mosir II Jastrzebie - 10m. 19 pkt bramki 24:9
5.Odra II Wodzisław - 10m. 16 pkt bramki 23:19
6.Mosir Żory - 9m. 6 ptk. bramki 12:22
7.Górnik Czerwionka - 10m. 6 pkt bramki 10:37
8.Piast Leszczyny - 10m. 0 pkt. bramki 2:82



Kadra rocznika 1995 MOSiR Jastrzębie:

BRAMKARZE: Bartek Szelong, Krzysztof Olborski, Paweł Poręba, Radek Kalisz, Jacek Matyjasik

OBROŃCY: Rafał Pancerz, Artur Nowacki, Kacper Kąkol, Kacper Szpak, Szymon Nalepka, Tomasz Bełz, Sławomir Kiełkowski, Bartosz Szewczuk, Patryk Dworak, Patryk Dudziński

POMOCNICY: Damian Zajączkowski, Tomasz Musioł (kapitan drużyny), Szymon Muras, Damian Gabrysiak, Mateusz Niegosz, Tomasz Nowak, Kamil Pijewski, Sebastian Szwejser

NAPASTNICY: Paweł Łupiński, Adrian Adamczewski, Szymon Nowak, Paweł Trąd, Adrian Pudło, Konrad Wojtoń, Przemysław Jurzec

Trener: Mirosław Kawecki, Kierownik drużyny: Michał Muras


Strzelcy bramek :

Adrian Adamczewski-7
Damian Gabrysiak-5
Adrian Pudło-5
Damian Zajączkowski-4
Tomek Nowak-3
Szymon Muras-3
Paweł Łupiński-3
Patryk Dudziński-3
Tomasz Bełz-2
Kacper Szpak-1
Tomek Musioł-1
Artur Nowacki-1

Black Hawk dnia styczeń 06 2008 00:12:35 · Drukuj
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 maja 2019, Jastrzębie Zdrój, 17:30
GieKSa - Sandecja 5:0 (3:0)
1:0 Jakub Wróbel '5
2:0 Rafał Adamek '9
3:0 Patryk Skórecki '35
4:0 Rafał Adamek '72
5:0 Dominik Szczęch '89
Następny mecz
27/28 lipca 2019
SEZON 2019/2020
34. kolejka - 17-18.05.2019
18.05 GieKSa - Sandecja 5:0
17.05 Chojniczanka - Tychy 4:1
18.05 Puszcza - Garbarnia 3:2
18.05 Stomil - Stal Mielec 2:5
18.05 Raków - Wigry 1:2
18.05 Odra Opole - ŁKS 3:3
18.05 Nieciecza - Warta 1:0
18.05 Chrobry - TSP 1:1
18.05 Katowice - Bytovia HAHA
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 34 70 54:22
2. ŁKS Łódź 34 69 58:23
3. Stal Mielec 34 64 59:28
4. Sandecja N. Sącz 34 55 35:29
5. GKS Jastrzębie 34 48 43:38
6. Podbeskidzie 34 48 52:46
7. GKS Tychy 34 47 48:41
8. Bruk-Bet Nieciecza 34 46 45:46
9. Puszcza N. 34 44 37:45
10. Chojniczanka 34 42 49:49
11. Stomil Olszyn 34 40 38:43
12. Odra Opole 34 40 47:58
13. Warta Poznań 34 39 31:43
14. Chrobry Głogów 34 39 29:39
15. Wigry Suwałki 34 37 40:56
16. Bytovia Bytów 34 37 45:50
17. GKS Katowice 34 37 34:45
18. Garbarnia Kraków 34 21 21:64
Pełna tabela