0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

17.08
(d)
29.02
(w)

21.08
(w)
07.03
(d)

24.08
(w)
14.03
(d)

31.08
(d)
21.03
(w)

07.09
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Kamil Adamek
1
Dawid Gojny
1
Damian Tront
1
Adam Wolniewicz
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Barbórka 2007 - czyli "Niech żyje nam górniczy stan!"
Kibice
SZCZĘŚĆ BOŻE GÓRNIKOM!

Niech Wasza patronka Święta Barbara czuwa nad Wami przez cały czas!

Wszystkim Górnikom życzymy zawsze tyle samo wyjazdów na powierzchnię co zjazdów pod ziemię!


Black Hawk dnia grudzień 04 2007 11:42:32 · Drukuj
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 sierpnia 2019, Grodzisk Wlkp., 16:00
Warta Poznań - GieKSa 1:1 (0:0)
1:0 Robert Janicki '79 (k)
1:1 Adam Wolniewicz '90 (k)
Następny mecz
31 sierpnia 2019, Jastrzębie Zdrój, 19:00
GieKSa - Odra Opole
6. kolejka - 24-26.08.2019
25.08 Warta - GieKSa 1:1
24.08 Odra - Radomiak 0:0
24.08 Chrobry - Stomil 0:0
24.08 Podbeskidzie - Olimpia 2:1
25.08 Chojniczanka - Puszcza -:-
25.08 Wigry - Nieciecza -:-
25.08 Zagłębie - Tychy 1:2
25.08 Sandecja - Bełchatów -:-
26.08 Stal Mielec - Miedź -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 5 12 8:4
2. GKS Bełchatów 5 10 8:2
3. Miedź Legnica 5 10 7:3
4. Stal Mielec 5 10 8:7
5. Bruk-Bet Nieciecza 5 9 7:3
6. Stomil Olszyn 5 9 5:6
7. Wigry Suwałki 5 8 6:5
8. Podbeskidzie 5 7 7:5
9. Zagł. Sosnowiec 5 7 4:4
10. Chojniczanka 5 7 7:8
11. Puszcza N. 5 7 3:4
12. Radomiak 5 7 6:9
13. GKS Tychy 5 6 6:6
13. Ol. Grudziądz 5 6 10:9
15. GKS Jastrzębie 5 6 6:6
16. Sandecja N. Sącz 5 6 4:7
17. Odra Opole 5 1 1:7
18. Chrobry Głogów 5 0 2:14
Pełna tabela