1:2
(d)

2:2
(w)

0:2
(d)

0:0
(d)

2:1
(w)

0:0
(d)

1:0
(w)

4:2
(d)

1:2
(d)

2:1
(d)

22.09
(w)

29.09
(d)

06.10
(w)

13.10
(d)

20.10
(w)

27.10
(d)

03.11
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
3
Kamil Adamek
3
Krzysztof Gancarczyk
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,589
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~szyna333
Mecz ze Stomilem przy Harcerskiej
Stomil Olszyn
W związku z trwającą wymianą murawy na stadionie w Olsztynie spotkanie 9. kolejki pierwszej ligi pomiędzy GKS Jastrzębie a Stomilem zostało przeniesione na Harcerską.

Władze GieKSy informują, że przychyliły się do prośby rywali o zmianę gospodarza spotkania. Oznacza to, że 8 września o 16:00 jastrzębianie podejmą ekipę ze stolicy Warmii u siebie, natomiast wiosną pojadą do Olsztyna. Na te zawody nie będą obowiązywały karnety.

Luniz dnia sierpień 10 2018 10:42:11 0 Komentarzy · 49 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
6 października 2018, Bytów, 16:00
Bytovia - GieKSa 1:2 (0:0)
0:1 Kamil Szymura '73 (karny)
1:1 Michał Jakóbowski 92
1:2 Adam Żak '94
Następny mecz
20 października 2018, Łódź, 15:00
ŁKS Łódź - GieKSa
13. kolejka - 05-06.10.2018
06.10 Bytovia - GieKSa 1:2
05.10 Stal Mielec - Odra Opole 1:1
06.10 Nieciecza - Puszcza 2:2
06.10 Warta - Chojniczanka 1:1
06.10 ŁKS Łódź - Wigry 2:1
06.10 Garbarnia - Chrobry 0:1
06.10 Stomil - Katowice -:-
06.10 Podbeskidzie - Raków -:-
06.10 GKS Tychy - Sandecja -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 12 27 19:7
2. Sandecja N. Sącz 12 21 14:8
3. Bytovia Bytów 12 20 22:14
4. Chojniczanka 12 20 20:16
5. Odra Opole 12 18 21:16
6. ŁKS Łódź 12 18 14:10
7. Chrobry Głogów 12 18 12:10
8. Puszcza N. 12 18 14:16
9. GKS Jastrzębie 12 17 13:12
10. Wigry Suwałki 12 17 14:17
11. Podbeskidzie 12 16 19:16
12. Stal Mielec 12 14 10:10
13. GKS Tychy 12 14 15:16
14. Bruk-Bet Nieciecza 12 11 16:23
15. Stomil Olszyn 11 10 10:14
16. Warta Poznań 11 10 8:16
17. GKS Katowice 12 9 9:15
18. Garbarnia Kraków 12 9 9:23
Pełna tabela