28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mróz
1
Daniel Rumin
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Wysoka porażka MOSiRu z Gwarkiem Zabrze.
Mosir

Pozostałe wyniki:

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko Biała 4:2 (2:1)
Marcin Jaskiernia, Dawid Jaźwic, Tomasz Psota, Marcin Gęsikowski - Marcin Pęszor, Marek Gołuch.

Gosław Jedłownik - Stadion Chorzów 4:3 (2:0):
Kowalewski 2, Stolarski, Dudek - Sromek, Ferenc, Kremsel;

Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0:1 (0:0):
Pluta;

MOSM Polonia Bytom - Piast Gliwice 3:1 (1:0):
Cierpiał, Frajer, Franiel - Koziołkiewicz;

Energetyk ROW Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:2 (2:1):
Janik 2 (jedna z karnego), Szatkowski - Mika, Salamon (z karnego);

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (0:0):
Sobik, Bańczyk, Młynek;
>
Zagłębie Sosnowiec - Zantka Chorzów 0:2 (0:0):
Giel 2.


Tabela Ślaskiej Ligi Juniorów:

1. Górnik 10 28 25-10
2. Ruch 10 23 21-11
3. Gwarek 10 21 31-9
4. Zantka 10 19 15-9
5. MOSiR Jastrzębie 10 18 18-11
6. Piast 10 15 20-18
7. Energetyk 10 15 20-21
8. Zagłębie 10 14 17-18
9. Rozwój 10 13 16-12
10. Gosław 10 13 14-25
11. Polonia 10 11 14-14
12. BKS Stal 10 11 14-23
13. Odra 10 10 18-18
14. Podbeskidzie 10 10 12-21
15. Stadion 10 5 12-24
16. Włókniarz 10 0 4-27





Black Hawk dnia października 10 2007 12:43:11 · Drukuj
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
16 paĹşdziernika 2020, Nieciecza, 18:00
LKS Nieciecza - GieKSa 2:0 (1:0)
1:0 Artiom Putiwcew '11
2:0 Roman Gergel '78 (karny)
Następny mecz
23 paĹşdziernika 2020, Tychy, 18:00
GKS Tychy - GieKSa
9. kolejka - 16-18.10.2020
16.10 Bruk-Bet - GieKSa2:0
16.10 GKS Tychy - Chrobry 4:0
16.10 MiedĹş Legnica - Puszcza 1:1
16.10 Odra Opole - Radomiak 1:1
17.10 Stomil - Arka Gdynia 1:1
17.10 Łęczna - Widzew Łódź 0:0
18.10 Sandecja - Bełchatów 0:0
odw. ŁKS Łódź - Korona -:-
odw. Zagłębie - Resovia -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 8 22 20:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 8 21 14:3
3. Odra Opole 9 20 9:6
4. Arka Gdynia 8 15 13:5
5. Górnik Łęczna 6 14 10:2
6. GKS Tychy 8 14 11:6
7. MiedĹş Legnica 9 13 14:11
8. Puszcza Niepoł. 7 11 8:8
9. Widzew Łódź 9 11 7:12
10. Radomiak Radom 7 10 11:10
11. Stomil Olsztyn 9 10 7:9
12. Chrobry Głogów 8 9 9:12
13. Korona Kielce 8 9 6:11
14. Zagłębie Sosnowiec 8 7 8:7
15. GKS Bełchatów 9 7 4:10
16. Resovia RzeszĂłw 8 4 6:14
17. GKS Jastrzębie 8 1 4:15
18. Sandecja N. Sącz 9 1 5:21
Pełna tabela