5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,579
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Haddy
"Carlos" w Jedenastce II Ligi
GKS 1962 Jastrzębie
Lider i kapitan GieKSy Kamil Jadach został wybrany do najlepszej "Jedenastki II Ligi" za 2017 rok. Co istotne, wyboru dokonali... sami piłkarze z klubów występujących na tym poziomie rozgrywkowym. Plebiscyt zorganizował Polski Związek Piłkarzy. We wtorek "Carlos" odebrał z rąk Rafała Pawlaka (niegdyś m.in. Widzew i ŁKS Łódź) pamiątkową statuetkę za znalezienie się w tym elitarnym gronie.

Według piłkarzy II ligi najlepsza jedenastka wygląda następująco: Michał Kolba (ŁKS) - Kamil Rozmus (ŁKS), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS), Maciej Świdzikowski (Radomiak), Dawid Kubowicz (Olimpia Elbląg / Siarka Tarnobrzeg) - Patryk Rachwał (GKS Bełchatów), Kamil Jadach (GKS Jastrzębie), Patryk Skórecki (Błękitni Stargard) - Jewhen Radionow (ŁKS), Leandro (Radomiak), Piotr Giel (Kotwica Kołobrzeg / GKS Bełchatów).

Najlepszym piłkarzem II ligi wybrany został Leandro, największym odkryciem - Piotr Pyrdoł (ŁKS), najlepszym młodym piłkarzem - Grzegorz Szymusik (Błękitni), a najlepszym trenerem - Włodzimierz Gąsior (Siarka).

Można jedynie zdziwić się, że zdecydowany lider po rundzie jesiennej doczekał się jedynie tego jednego wyróżnienia. Można oczywiście domniemywać, że skoro oceniany jest cały rok, to występująca w II lidze jedynie jesienią GieKSa nie mogła liczyć na "więcej". Z drugiej jednak strony - ŁKS również jest beniaminkiem... Należy dodać, że wśród nominowanych w plebiscycie do Jedenastki znalazł się także Kamil Szymura, zaś Jadach był nominowany też do nagrody dla Piłkarza Roku (obok Mateusza Gamrota z ŁKS-u, Leandro oraz Patryka Skóreckiego z Błękitnych). Ponadto do tytułu Trenera Roku nominowany był Jarosław Skrobacz.


Luniz dnia luty 01 2018 09:25:48 0 Komentarzy · 302 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2018
13.01 Piast Gliwice (w)
0:2
20.01 Raków Częstochowa (w)
0:0
27.01 MKS Kluczbork (w)
1:0
28.01 Unia Turza Śl. (w)
4:1
31.01 Dąb Gaszowice (w)
6:1
31.01 Odra C. Wodzisław (w)
3:0
14.02 Elana Toruń (w)
1:3
17.02 Pniówek Pawłowice (d)
4:0
23.02 Odra Opole (w)
1:0
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela