0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Jakub Wróbel
7
Farid Ali
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Drużyny MOSiR-u pod szyldem GieKSy
Mosir
Od sezonu 2017/2018 cztery najstarsze zespoły Szkółki Piłkarskiej MOSiR będą występować w rozgrywkach wojewódzkich i podokręgowych pod szyldem GieKSy. Ostateczną decyzję w tej sprawie podjął kilka dni temu Śląski Związek Piłki Nożnej.

Zespoły z roczników 1999-2000 (juniorzy starsi, trener Dariusz Kłus), 2001-2002 (juniorzy młodsi, trener Grzegorz Lada), 2003 (trampkarze starsi - trener Marcin Rabczak) oraz 2004 (trampkarze młodsi, trener Andrzej Myśliwiec, niegdyś piłkarz i trener GKS Jastrzębie) oficjalnie rozpoczęły ten sezon pod szyldem Szkółki, ale od przełomu sierpnia i września grają już jako GieKSa. W efekcie wyróżniający się juniorzy będą mogli automatycznie trafić do drugoligowego zespołu trenera Jarosława Skrobacza, natomiast najmłodsi zawodnicy drużyny seniorów, którzy nie znajdą się w meczowych osiemnastkach, bez przeszkód będą mogli rozgrywać spotkania w Lidze Wojewódzkiej juniorów starszych. Warto pamiętać, że trzon obecnego zespołu trenera Jarosława Skrobacza (Drazik, Szelong, Kawula, Kulawiak, Szymura, Zajączkowski, Dzida, Musioł, Szczęch, Tront, Weis, Jadach) tworzą właśnie wychowankowie MOSiR-u Jastrzębie.

Luniz dnia wrzesień 05 2017 14:42:48 0 Komentarzy · 603 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
1:1
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
1:1
01.02 SFC Opawa (w)
1:0
05.02 Widzew Łódź (w)
1:1
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
3:0
12.02 GKS Bełchatów (w)
4:4
15.02 Garbarnia Kraków (w)
1:0
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów, 17:00
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela