0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
1:2
(d)

2:0
(d)
2:1
(w)

1:1
(w)
1:2
(d)

1:0
(d)
0:0
(w)

4:2
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
30.06
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Farid Ali
8
Jakub Wróbel
5
Kamil Adamek
4
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Wawel Wirek - GKS II Jastrzębie 1:2 (1:2)
GKS II JastrzębiePozostałe mecze IV ligi śląskiej grupa 2:

Start Mszana - Pniówek Pawłowice Śl. 0:5 (0:3)
Taraszkiewicz (15.), Bodziony (34.), Cybulski (39.), Przybyła (57.), Maroszek (71.).

Polonia Marklowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Victoria Jaworzno - Polonia Łaziska 2:5 (0:2)

Gabiga (61. karny, 72.) - Charęza (11., 53., 85. karny), Hendel (45., 55.).

LKS Czaniec - Metal WG Skałka Żabnica 0:1 (0:0)
Czekański (90. + 3.).

Przyszłość Rogów - Grunwald Ruda Śl. 2:2 (0:2)
Dzierżenga (54., 83.) - Kot (8., 42).

Unia Racibórz - Energetyk ROW Rybnik 0:7 (0:5)
Buchała (19., 34., 45.), Kostecki (42., 61.), Kubisz (45. + 2.), Dzięgielowski (58.).

LKS Łąka - Beskid Skoczów 0:4 (0:3)
Prusek (5., 42.), Zdolski (30.), A. Ihas (73.).

Black Hawk dnia wrzesień 09 2007 21:49:52 · Drukuj
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
11 lipca 2020, Jastrzębie Zdrój, 12:40
GieKSa - Podbeskidzie 0:3 (0:1)
0:1 Mateusz Sopoćko '39
0:2 Marko Roginić '60
0:3 Tomasz Nowak '79 (karny)
Następny mecz
16 lipca 2020, Grudziądz, 20:40
Olimpia - GieKSa
32. kolejka - 14-16.07.2020
16.07 Olimpia - GieKSa -:-
14.07 Warta - GKS Tychy 2:2
14.07 Wigry - Sandecja 1:0
14.07 Stal Mielec - Chrobry 1:0
14.07 Chojnice - Zagłębie 1:3
15.07 Puszcza - Stomil 0:0
15.07 Podbeskidzie - Odra 4:3
15.07 Nieciecza - Radomiak 1:1
16.07 Miedź - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 30 59 57:30
2. Stal Mielec 31 58 49:30
3. Warta Poznań 31 56 47:30
4. Radomiak 30 50 46:40
5. Miedź Legnica 30 44 43:39
6. GKS Tychy 30 43 56:48
7. Chrobry Głogów 31 43 36:42
8. Bruk-Bet Nieciecza 30 42 43:33
9. Sandecja N. Sącz 31 40 44:48
10. Puszcza N. 30 40 31:37
11. GKS Bełchatów 30 39 36:39
12. Stomil Olszyn 30 39 25:34
13. Odra Opole 31 39 29:34
14. GKS Jastrzębie 30 38 40:42
15. Zagł. Sosnowiec 31 38 44:51
16. Ol. Grudziądz 30 38 45:53
17. Chojniczanka 31 30 43:58
18. Wigry Suwałki 31 23 25:51
Pełna tabela