0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Swornica Czarnowąsy - GKS Jastrzębie 2:1 (1:0)
Swornica Czarnowąsy
W kończącym sezon spotkaniu III ligi opolsko-śląskiej piłkarze GieKSy przegrali na wyjeździe ze Swornicą Czarnowąsy 1:2. Po godzinie gry gospodarze prowadzili 2:0 po golach Radosława Mikulskiego i Tomasza Jaworskiego.

Podopieczni Grzegorza Łukasika rozpoczęli pogoń za rywalami i w 66. minucie zdobyli kontaktowego gola za sprawą Daniela Szczepana, dla którego był to pierwszy ligowy gol w barwach GieKSy. Mimo znacznej przewagi do ostatniego gwizdka arbitra jastrzębianom nie udało się doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie jastrzębianie zakończyli sezon 2014/2015 na szóstym miejscu.

Do baraży po zwycięstwie 3:0 w Łaziskach Górnych awansowała Polonia Bytom, która w walce o II ligę zmierzy się z Wartą Poznań. W pozostałych parach Stal Rzeszów zagra z Olimpią Zambrów, a Radomiak Radom - z Wisłą Sandomierz. Gryf Wejherowo awansował do II ligi po rezygnacji z gry w barażach Formacji Port 2000 Mostki.

6 czerwca 2015, Czarnowąsy, 17:00
Swornica Czarnowąsy - GKS Jastrzębie 2:1 (1:0)
1:0 Radosław Mikulski '16
2:0 Tomasz Jaworski '60
2:1 Daniel Szczepan '66

Swornica Czarnowąsy: Robert Lisoń - Filipe, Bartosz Brzozowski, Ivan Udarević, Daniel Szynklarz - Radosław Mikulski (63. Filip Szampera), Piotr Job (76. Patryk Mazurek), Michał Bienias, Dominik Franek (80. Daniel Wolny) - Mateusz Jędrzejczyk, Tomasz Jaworski.

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak (46. Tomasz Lorenc), Piotr Pacholski, Kamil Szymura (60. Kacper Kawula), Oskar Mazurkiewicz - Adrian Kopacz, Kamil Gorzała (46. Damian Tront), Tomasz Musioł, Dawid Weis (46. Dominik Szczęch) - Kamil Jadach, Daniel Szczepan.

Luniz dnia czerwiec 08 2015 08:30:27 0 Komentarzy · 1032 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
1:1
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
1:1
01.02 SFC Opawa (w)
1:0
05.02 Widzew Łódź (w)
1:1
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
3:0
12.02 GKS Bełchatów (w)
4:4
15.02 Garbarnia Kraków (w)
1:0
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów, 17:00
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela