0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
GKS Jastrzębie - Pniówek Pawłowice 1:0 (1:0)
Pniówek Pawłowice
W meczu 31. kolejki III ligi opolsko-śląskiej piłkarze GKS Jastrzębie pokonali przy Harcerskiej walczący o utrzymanie na czwartym froncie Pniówek Pawłowice 1:0. Trzy punkty podopiecznym Grzegorza Łukasika zapewnił kapitan zespołu Kamil Jadach, który w 43. minucie pokonał Michała Podolaka po pięknej, indywidualnej akcji. Drugim bohaterem spotkania był bez wątpienia Grzegorz Drazik, który w 53. minucie w sytuacji sam na sam nie pozwolił się pokonać Marcinowi Sobczakowi.

W środę, 13 maja nasi piłkarze zagrają na wyjeździe z Polonią Łaziska Górne, natomiast w przyszłą sobotę podejmą jedną z najsilniejszych ekip rozgrywek, spadkowicza z II ligi, Ruch Zdzieszowice.

9 maja 2015, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GKS Jastrzębie - Pniówek Pawłowice 1:0 (1:0)
1:0 Kamil Jadach '43

GKS Jastrzębie: 33. Grzegorz Drazik - 2. Tomasz Lorenc, 4. Piotr Pacholski, 17. Kamil Szymura, 18. Damian Zajączkowski (78. 32. Kacper Kawula) - 5. Adrian Kopacz, 20. Damian Tront, 7. Kamil Gorzała, 27. Oskar Mazurkiewicz (46. 11. Dominik Szczęch) - 6. Wojciech Caniboł (90. 9. Kamil Duda), 8. Kamil Jadach (74. 13. Tomasz Musioł). Trener - Grzegorz Łukasik.

Pniówek Pawłowice: 26. Michał Podolak - 25. Rafał Adamek (77. 19. Artur Gać), 18. Arkadiusz Przybyła, 14. Tomasz Kukla, 5. Dawid Oszek - 15. Kamil Kucharski, 21. Michał Szczyrba, 9. Kamil Kostecki, 8. Dawid Stramski (61. 11. Kamil Benauer) - 10. Marcin Sobczak (74. 23. Kamil Glenc), 13. Szymon Ciuberek (80. 77. Roman Skorupa). Trener - Jan Woś.

sędzia: Marcin Miśta (Sosnowiec)
żółte kartki: Szymura - Kucharski

Galeria

Luniz dnia maj 09 2015 19:38:53 1 Komentarzy · 1263 Czytań · Drukuj
Komentarze
anarchia70 dnia maj 10 2015 00:06:42
Brawo dla piłkarzy, trudny mecz, ale wygrany. Oby tak dalej.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
1:1
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
1:1
01.02 SFC Opawa (w)
1:0
05.02 Widzew Łódź (w)
1:1
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
3:0
12.02 GKS Bełchatów (w)
4:4
15.02 Garbarnia Kraków (w)
1:0
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów, 17:00
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela