0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

17.08
(d)
29.02
(w)

21.08
(w)
07.03
(d)

24.08
(w)
14.03
(d)

31.08
(d)
21.03
(w)

07.09
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Kamil Adamek
1
Dawid Gojny
1
Damian Tront
1
Adam Wolniewicz
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Zapraszamy na nową stronę naszego klubu

akrat dnia marzec 15 2014 20:33:00 0 Komentarzy · 726 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
21 sierpnia 2019, Radom, 17:30
Radomiak - GieKSa 2:2 (1:0)
1:0 Damian Nowak '37
1:1 Kamil Adamek '55
1:2 Damian Tront '72
2:2 Patryk Mikita '75 (karny)
Następny mecz
25 sierpnia 2019, Grodzisk Wlkp., 16:00
Warta Poznań - GieKSa
5. kolejka - 21.08.2019
21.08 Radomiak - GieKSa -:-
21.08 Olimpia - Wigry -:-
21.08 Nieciecza - Stal Mielec -:-
21.08 Puszcza - Zagłębie -:-
21.08 GKS Tychy - Chrobry -:-
21.08 Stomil - Sandecja -:-
21.08 Bełchatów - Odra Opole -:-
21.08 Warta - Podbeskidzie -:-
21.08 Chojniczanka - Miedź -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Bruk-Bet Nieciecza 4 9 6:1
2. Warta Poznań 4 9 6:3
3. GKS Bełchatów 4 7 7:2
4. Podbeskidzie 4 7 6:3
5. Chojniczanka 4 7 7:5
6. Miedź Legnica 4 7 4:3
7. Puszcza N. 4 7 3:2
8. Stal Mielec 4 7 6:6
9. Ol. Grudziądz 4 6 9:7
10. Sandecja N. Sącz 4 6 4:6
11. Stomil Olszyn 4 6 4:6
12. Radomiak 4 6 4:7
13. GKS Jastrzębie 4 5 4:4
14. Wigry Suwałki 4 5 4:4
15. Zagł. Sosnowiec 4 4 2:4
16. GKS Tychy 4 3 6:6
17. Odra Opole 4 1 1:6
18. Chrobry Głogów 4 0 1:9
Pełna tabela