1:2
(d)
3:1
(w)

2:2
(w)
1:5
(d)

0:2
(d)
0:2
(w)

0:0
(d)
1:1
(w)

2:1
(w)
3:1
(d)

0:0
(d)
0:1
(w)

1:0
(w)
1:2
(d)

2:1
(d)
1:1
(w)

4:2
(d)
0:0
(w)

1:2
(d)
1:0
(w)

0:0
(w)
1:0
(d)

0:0
(d)
0:0
(w)

2:1
(w)
4:0
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:1
(d)
1:2
(w)

0:2
(w)
04.05
(d)

1:1
(w)
18.05
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Kamil Adamek
8
Kamil Szymura
3
Krzysztof Gancarczyk
3
Jakub Wróbel
3
Adam Żak
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,591
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~supanonimowy
Zapraszamy na nową stronę naszego klubu

akrat dnia marzec 15 2014 20:33:00 0 Komentarzy · 697 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 maja 2019, Jastrzębie Zdrój, 17:30
GieKSa - Sandecja 5:0 (3:0)
1:0 Jakub Wróbel '5
2:0 Rafał Adamek '9
3:0 Patryk Skórecki '35
4:0 Rafał Adamek '72
5:0 Dominik Szczęch '89
Następny mecz
27/28 lipca 2019
SEZON 2019/2020
34. kolejka - 17-18.05.2019
18.05 GieKSa - Sandecja 5:0
17.05 Chojniczanka - Tychy 4:1
18.05 Puszcza - Garbarnia 3:2
18.05 Stomil - Stal Mielec 2:5
18.05 Raków - Wigry 1:2
18.05 Odra Opole - ŁKS 3:3
18.05 Nieciecza - Warta 1:0
18.05 Chrobry - TSP 1:1
18.05 Katowice - Bytovia HAHA
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 34 70 54:22
2. ŁKS Łódź 34 69 58:23
3. Stal Mielec 34 64 59:28
4. Sandecja N. Sącz 34 55 35:29
5. GKS Jastrzębie 34 48 43:38
6. Podbeskidzie 34 48 52:46
7. GKS Tychy 34 47 48:41
8. Bruk-Bet Nieciecza 34 46 45:46
9. Puszcza N. 34 44 37:45
10. Chojniczanka 34 42 49:49
11. Stomil Olszyn 34 40 38:43
12. Odra Opole 34 40 47:58
13. Warta Poznań 34 39 31:43
14. Chrobry Głogów 34 39 29:39
15. Wigry Suwałki 34 37 40:56
16. Bytovia Bytów 34 37 45:50
17. GKS Katowice 34 37 34:45
18. Garbarnia Kraków 34 21 21:64
Pełna tabela