Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Nadwiślan Góra - GKS Jastrzębie 3:3 (0:2)
Nadwiślan Góra
Tak grających piłkarzy GieKSy chcielibyśmy oglądać w każdym spotkaniu. W dzisiejszym wyjazdowym meczu z liderem IV ligi, Nadwiślanem Góra podopieczni Grzegorza Łukasika bez wątpienia "dali z wątroby". Hit kolejki mógł się podobać. Było w nim wszystko: zwroty akcji, ładne bramki, szybka gra, walka, emocje i niesamowita końcówka. Dodajmy, iż drużynę zza płotu dopingowała spora grupa kibiców z Harcerskiej.

Jastrzębianie szybko objęli dwubramkowe prowadzenie i utrzymali je do 67. minuty. Potem grali już tylko gospodarze, którzy dysponują zdecydowanie dłuższą ławką rezerwowych. To było widać aż do końca meczu. Nadwiślan wyszedł na prowadzenie w 87. minucie i gdy wydawało się, że już nic nie zmieni rezultatu, w ostatniej akcji doliczonego czasu gry, ostatnim zrywem nadludzko zmęczeni piłkarze GieKSy doprowadzili do remisu. Miejmy nadzieję, że ten punkt jeszcze okaże się bezcenny... Kolejny mecz nasza drużyna rozegra dopiero za tydzień, 19 czerwca z Jednością Przyszowice. Spotkanie zostało przeniesione na środę ze względu na Dni Jastrzębia.

12 czerwca 2013, Góra, 18:00
Nadwiślan Góra - GKS 1962 Jastrzębie 3:3 (0:2)
0:1 Damian Tront '4
0:2 Mateusz Wrana '7
1:2 Marcin Dziewulski '67 (karny)
2:2 Adam Krygier '84
3:2 Ferreira da Costa Marcelo Vitor Tevez '87
3:3 Kamil Duda '90

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Kamil Duda, Mateusz Wrana, Tomasz Kocerba, Tomasz Lorenc - Bartosz Hajczuk (90. Tomasz Musioł), Kamil Gorzała, Damian Tront, Patryk Dudziński (68. Adrian Kopacz) - Kamil Jadach, Paweł Gryta. Trener - Grzegorz Łukasik.