Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Góral Żywiec - GKS Jastrzębie 1:2 (1:0)
Góral Żywiec
Historia lubi się powtarzać. Podobnie jak w rundzie jesiennej, piłkarze GieKSy pokonali w starciu o przysłowiowe sześć punktów Górala Żywiec, mimo że do przerwy przegrywali 0:1. Ponownie bohaterem meczu był Kamil Jadach, który w 85. minucie zdobył zwycięską bramkę, po czym założył koszulkę z napisem "Piłka nożna dla kibiców", za co, zgodnie z przepisami, otrzymał żółtą kartkę. Ponadto spotkanie w Żywcu miało też innego młodego bohatera, dla którego sobotni mecz był drugim w barwach GKS Jastrzębie. W 67. minucie Damian Tront, który zimą trafił do GieKSy ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR, pięknym strzałem z półobrotu pokonał golkipera Górala i wyrównał stan meczu.

Tym samym podopieczni Grzegorza Łukasika odnoszą czwarte zwycięstwo z rzędu i awansują na pozycję wicelidera IV ligi. Za tydzień, już z udziałem publiczności, nasi piłkarze zmierzą się przy Harcerskiej w kolejnym niezwykle ważnym meczu z Rekordem Bielsko-Biała.

11 maja 2013, Żywiec, 17:00
Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:0)
1:0 Grzegorz Szymoński '15
1:1 Damian Tront '67
1:2 Kamil Jadach '85

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Tomasz Kocerba, Piotr Pacholski, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Bartosz Hajczuk, Kamil Gorzała, Damian Tront, Tomasz Musioł (80. Patryk Ułasewicz) - Patryk Dudziński (46. Paweł Gryta), Kamil Jadach (86. Aleksander Szweda). Trener - Grzegorz Łukasik.

żółte kartki: Mateusz Wrana, Kamil Jadach.

cyborg00 dnia maj 11 2013 23:07:59
Kamil szacun-Piłka nożna dla kibiców-tak powinno być a nie jakieś wymysły pzpn o meczach bez publiczności-za 10 lat dojdzie do tego,ze stadiony na 1000,5000,10000,50000-będą nie potrzebne-bo mecze będą bez -kibiców-to moze lepiej nie budować nowych stadionów-po co?leśne dziadki -chyba sami sobie dołek pod soba kopią-w przyszłości to o mistrza Polski będą walczyć Nieciecza,Ząbki czy jakas inna wieś-bo bez kibiców to spokój-to jakaś paranoja
Boban dnia maj 12 2013 06:33:34
Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu,skutecznośc słaba ale zwycięzców się nie sądzi.
Cały zespół zagrał znakomicie,nasza forma rośnie,teraz czekamy na mecz z Rekordem z którym będzie bardzo trudno wygrać,najbardziej obawiam się Wożniaka który zawsze coś nam strzela.
ukyrp dnia maj 12 2013 09:23:54
dobra robota panowie...
pio8t4rek dnia maj 12 2013 14:43:47
@ Boban

Na jesien w Bielsku po strzale Wozniaka tez przegrywalismy a wygralismy i to ile. W sobote powtorka ale do 0 smiley
ziom1962 dnia maj 12 2013 20:15:31
Rekord wygrywa 6:0 z przyszowicami nieciekawie
Boban dnia maj 12 2013 21:53:58
No nieciekawie to się zapowiada,u nas obrona popełnia duzo błędów a tam jest super duet snajperów Wożniak i Sikora którzy zaliczyli po hattricku w meczu z Przyszowicami...
hasters dnia maj 12 2013 22:48:51
To będzie na pewno bardzo trudny mecz ,ale mam nadzieję ,że chłopaki dadzą radę.

Nareszcie będziemy mogli dopingować naszą drużynę z trybun ,a nie jak to było na poprzednich meczach zza płotu smiley
danielo1975 dnia maj 13 2013 00:22:24
ciekawe jak długo z trybun???
hasters dnia maj 13 2013 07:40:04
No już nam raczej nie dadzą kary za pare rac , które były przygotowane na 50-lecie istnienia klubu.. smiley
Bellina1962 dnia maj 13 2013 14:04:01
W Sobote na mecz panowie i dopingujmy naszych, mam nadzieję że odniesiemy zwycięstwo tak w ważnym meczu, bo potem też ciekawy pojedynek w Pszczynie, gratulacje za wygrany mecz w Żywcu, brawo Jastrzębie.smiley