28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mróz
1
Daniel Rumin
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Sensacyjne Dziewczyny GieKSy
GKS 1962 (Liga Futsalu Kobiet)
Żeńska futsalowa ekipa GKS 1962 Jastrzębie niespodziewanie triumfowała w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Halowej Kobiet o Puchar Prezydenta Zduńskiej Woli.

Podopieczne trenera Mariusza Ilnickiego zajęły w grupie drugą lokatę, ustępując jedynie Pelikanowi Łowicz, a w półfinale rozgromiły UKS SMS Łódź. W finale jastrzębianki zrewanżowały się łowiczankom, wygrywając 2:0 po bramkach niezawodnej Nikoli Kaletki, która została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

Wyniki naszej drużyny:

Runda grupowa
GKS 1962 Jastrzębie - MOSiR Sieradz 0:0
GKS 1962 Jastrzębie - Orlik Jeruzal 3:0
GKS 1962 Jastrzębie - Pisia Zygry 4:0
GKS 1962 Jastrzębie - Pelikan Łowicz 1:2
GKS 1962 Jastrzębie - Pogoń Zduńska Wola 10:0

Półfinały
Pelikan Łowicz - AFC Kościan 4:0
GKS 1962 Jastrzębie - UKS SMS Łódź 5:1

Mecz o 5. miejsce
MOSiR Sieradz - Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:0

Mecz o 3. miejsce
UKS SMS Łódź - AFC Kościan 5:1

Finał
GKS 1962 Jastrzębie - Pelikan Łowicz 2:0

akrat dnia marca 05 2013 02:29:23 0 Komentarzy · 7201 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
16 paĹşdziernika 2020, Nieciecza, 18:00
LKS Nieciecza - GieKSa 2:0 (1:0)
1:0 Artiom Putiwcew '11
2:0 Roman Gergel '78 (karny)
Następny mecz
23 paĹşdziernika 2020, Tychy, 18:00
GKS Tychy - GieKSa
9. kolejka - 16-18.10.2020
16.10 Bruk-Bet - GieKSa2:0
16.10 GKS Tychy - Chrobry 4:0
16.10 MiedĹş Legnica - Puszcza 1:1
16.10 Odra Opole - Radomiak 1:1
17.10 Stomil - Arka Gdynia 1:1
17.10 Łęczna - Widzew Łódź 0:0
18.10 Sandecja - Bełchatów 0:0
odw. ŁKS Łódź - Korona -:-
odw. Zagłębie - Resovia -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 8 22 20:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 8 21 14:3
3. Odra Opole 9 20 9:6
4. Arka Gdynia 8 15 13:5
5. Górnik Łęczna 6 14 10:2
6. GKS Tychy 8 14 11:6
7. MiedĹş Legnica 9 13 14:11
8. Puszcza Niepoł. 7 11 8:8
9. Widzew Łódź 9 11 7:12
10. Radomiak Radom 7 10 11:10
11. Stomil Olsztyn 9 10 7:9
12. Chrobry Głogów 8 9 9:12
13. Korona Kielce 8 9 6:11
14. Zagłębie Sosnowiec 8 7 8:7
15. GKS Bełchatów 9 7 4:10
16. Resovia RzeszĂłw 8 4 6:14
17. GKS Jastrzębie 8 1 4:15
18. Sandecja N. Sącz 9 1 5:21
Pełna tabela