0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(d)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
03.06
(d)

2:0
(d)
07.06
(w)

1:1
(w)
12.06
(d)

1:0
(d)
17.06
(w)

4:2
(w)
20.06
(d)

1:3
(w)
27.06
(d)

1:3
(w)
01.07
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Jakub Wróbel
7
Farid Ali
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Młoda GieKSa w Ostrawie
Młoda GieKSa
Trampkarze Młodej GieKSy rocznika 2003 trenowani przez Jarosława Utikala wywalczyli piąte miejsce w Międzynarodowym Turnieju Halowym Vitkovice Cup 2013, który został rozegrany w Ostrawie-Dubinie.

Młodzi jastrzębianie mieli za rywali wyłącznie równieśników zza naszej południowej granicy i spisali się przyzwoicie, ustępując jedynie słowackiej Żylinie oraz pierwszej drużynie FC Vitkovice, Sigmie Ołomuniec i Banikowi Ostrawa.


W fazie grupowej nasz zespół poniósł trzy porażki, przegrywając z Sigmą, Banikiem i drugą drużyną Vitkovic. Jedyne zwycięstwo piłkarze Utikala odnieśli gromiąc SSK Bilovec 10:3. O wiele lepiej Młoda GieKSa spisała się w rywalizacji o piąte miejsce, najpierw wygrywając z FS Zlin, a następnie rewanżując się Vitkovicom. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Bartosz Żyła, który popisał się czterobramkową zdobyczą w meczu ze Zlinem.

Wyniki Młodej GieKSy (wychowankowie MOSiR 2003)
GKS 1962 Jastrzębie - SSK Bilovec 10:3 (Żyła 2, Maciej Klon 2, Wysiński 2, Janusz, Tarała, Gruszka, Marchlik)
GKS 1962 Jastrzębie - SK Sigma Ołomuniec 2:6 (Klon, Matula)
GKS 1962 Jastrzębie - FC Banik Ostrawa 2:3 (Janusz, Żyła)
GKS 1962 Jastrzębie - FC Vitkovice B 3:4 (Wysiński, Klon, Żyła)

Mecze o miejsca 5-8
GKS Jastrzębie - FS Zlin 8:6 (Żyła 4, Wysiński, Zapała, Janusz, Klon)
GKS Jastrzębie - FC Vítkovice B 3:0 (Janusz 2, Matula)

Młoda GieKSa: Patryk Zapała, Michał Witkowski - Patryk Zapała, Michał Witkowski, Bartosz Żyła, Maciej Klon, Bartosz Matuła, Jakub Janusz, Marcel Marchlik, Kacper Gruszka, Jakub Tarała, Natan Wysiński. Trener - Jarosław Utikal.

Klasyfikacja końcowa:
1. MSK Żylina
2. FC Vitkovice A
3. SK Sigma Ołomuniec
4. FC Banik Ostrawa
5. GKS 1962 Jastrzębie
6. FC Vitkovice B
7. FS Zlin
8. HFK Ołomuniec
9. FC Hlucin
10. SSK Bilovec

akrat dnia styczeń 08 2013 12:20:56 0 Komentarzy · 7678 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
7 marca 2020, Jastrzębie Zdrój, 15:00
GieKSa - Radomiak 3:2 (0:0)
0:1 Patryk Mikita '56
0:2 Patryk Mikita '68 (karny)
1:2 Marek Mróz '77
2:2 Kamil Jadach '80
3:2 Farid Ali '82
Następny mecz
3 czerwca 2020, Jastrzębie Zdrój, 18:10
GieKSa - Warta Poznań
23. kolejka - 02-04.06.2020
03.06 GieKSa - Warta -:-
02.06 Miedź - Stal Mielec -:-
02.06 Stomil - Chrobry -:-
02.06 Puszcza - Chojnice -:-
02.06 Nieciecza - Wigry -:-
02.06 Bełchatów- Sandecja -:-
03.06 Olimpia - Podbeskidzie -:-
04.06 Radomiak - Odra -:-
04.06 Tychy - Zagłębie -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 22 43 42:21
2. Warta Poznań 22 43 36:20
3. Stal Mielec 22 41 35:21
4. Radomiak 22 36 32:29
5. GKS Jastrzębie 22 34 33:27
6. Miedź Legnica 22 34 34:30
7. Ol. Grudziądz 22 34 36:36
8. GKS Tychy 22 31 43:36
9. Bruk-Bet Nieciecza 22 29 32:24
10. Zagł. Sosnowiec 22 29 33:36
11. Sandecja N. Sącz 22 29 33:37
12. Stomil Olszyn 22 29 20:27
13. Chrobry Głogów 22 26 26:35
14. Puszcza N. 22 26 21:30
15. GKS Bełchatów 22 25 24:28
16. Odra Opole 22 23 19:29
17. Wigry Suwałki 22 19 18:37
18. Chojniczanka 22 19 31:45
Pełna tabela