0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Młoda GieKSa w Ostrawie
Młoda GieKSa
Trampkarze Młodej GieKSy rocznika 2003 trenowani przez Jarosława Utikala wywalczyli piąte miejsce w Międzynarodowym Turnieju Halowym Vitkovice Cup 2013, który został rozegrany w Ostrawie-Dubinie.

Młodzi jastrzębianie mieli za rywali wyłącznie równieśników zza naszej południowej granicy i spisali się przyzwoicie, ustępując jedynie słowackiej Żylinie oraz pierwszej drużynie FC Vitkovice, Sigmie Ołomuniec i Banikowi Ostrawa.


W fazie grupowej nasz zespół poniósł trzy porażki, przegrywając z Sigmą, Banikiem i drugą drużyną Vitkovic. Jedyne zwycięstwo piłkarze Utikala odnieśli gromiąc SSK Bilovec 10:3. O wiele lepiej Młoda GieKSa spisała się w rywalizacji o piąte miejsce, najpierw wygrywając z FS Zlin, a następnie rewanżując się Vitkovicom. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Bartosz Żyła, który popisał się czterobramkową zdobyczą w meczu ze Zlinem.

Wyniki Młodej GieKSy (wychowankowie MOSiR 2003)
GKS 1962 Jastrzębie - SSK Bilovec 10:3 (Żyła 2, Maciej Klon 2, Wysiński 2, Janusz, Tarała, Gruszka, Marchlik)
GKS 1962 Jastrzębie - SK Sigma Ołomuniec 2:6 (Klon, Matula)
GKS 1962 Jastrzębie - FC Banik Ostrawa 2:3 (Janusz, Żyła)
GKS 1962 Jastrzębie - FC Vitkovice B 3:4 (Wysiński, Klon, Żyła)

Mecze o miejsca 5-8
GKS Jastrzębie - FS Zlin 8:6 (Żyła 4, Wysiński, Zapała, Janusz, Klon)
GKS Jastrzębie - FC Vítkovice B 3:0 (Janusz 2, Matula)

Młoda GieKSa: Patryk Zapała, Michał Witkowski - Patryk Zapała, Michał Witkowski, Bartosz Żyła, Maciej Klon, Bartosz Matuła, Jakub Janusz, Marcel Marchlik, Kacper Gruszka, Jakub Tarała, Natan Wysiński. Trener - Jarosław Utikal.

Klasyfikacja końcowa:
1. MSK Żylina
2. FC Vitkovice A
3. SK Sigma Ołomuniec
4. FC Banik Ostrawa
5. GKS 1962 Jastrzębie
6. FC Vitkovice B
7. FS Zlin
8. HFK Ołomuniec
9. FC Hlucin
10. SSK Bilovec

akrat dnia styczeń 08 2013 12:20:56 0 Komentarzy · 7620 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
1:1
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
1:1
01.02 SFC Opawa (w)
1:0
05.02 Widzew Łódź (w)
1:1
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
3:0
12.02 GKS Bełchatów (w)
4:4
15.02 Garbarnia Kraków (w)
1:0
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów, 17:00
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela