0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(d)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
03.06
(d)

2:0
(d)
07.06
(w)

1:1
(w)
12.06
(d)

1:0
(d)
17.06
(w)

4:2
(w)
20.06
(d)

1:3
(w)
27.06
(d)

1:3
(w)
01.07
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Jakub Wróbel
7
Farid Ali
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Podsumowanie 10. kolejki sezonu 2012/13
Podsumowanie
Nie zwalniają tempa liderujące zespoły w naszej grupie. W meczach dziesiątej kolejki GieKSa, Góral oraz Góra zaaplikowały rywalom łącznie 14 goli. W przypadku żywczan warto zaznaczyć, iż w ciągu tygodnia wbili swoim przeciwnikom 13 bramek.

Po pięciu kolejnych meczach bez zwycięstwa przebudzili się gracze Rekordu Bielsko-Biała, wygrywając w Raciborzu 5:0. Nasz kolejny rywal, Gwarek Ornontowice odniósł niespodziewane zwycięstwo na boisku beniaminka z Przyszowic a Iskra Pszczyna, która dwa tygodnie temu wywiozła trzy punkty z Jastrzębia tym razem nie sprostała w Świerklanach Fortecy. Na czele klasyfikacji strzelców nie zaszły żadne zmiany.

GKS JASTRZĘBIE - AKS Mikołów 6:0 (1:0)
1:0 Bartłomiej Setlak '33
2:0 Kamil Jadach '56
3:0 Bartłomiej Setlak '59
4:0 Arkadiusz Gajo '78
5:0 Bartosz Hajczuk '79
6:0 Bartosz Hajczuk '85

Polonia Marklowice - Nadwiślan Góra 1:3 (0:2)
0:1 Marcelo Ferreira da Costa Tevez '29
0:2 Łukasz Szędzielarz '45
0:3 Marcin Folwarski '46
1:3 Mateusz Kołodziejczyk '52

Jedność 32 Przyszowice - Gwarek Ornontowice 2:3 (1:0)
1:0 Rafał Hajok '10
1:1 Michał Dyka '47
1:2 Marcin Pastor '74 (samobójcza)
2:2 Rafał Hajok '78 (karny)
2:3 Jakub Zdrzałek '82

Wisła Ustronianka - Drzewiarz Jasienica 2:2 (1:1)
1:0 Kamil Sekuła '22
1:1 Salaheddine Sibouih '44
2:1 Wojciech Struś '48
2:2 Artur Łaciok '72

Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:1)
0:1 Krzysztof Koczur '31
0:2 Tomasz Wuwer '53
0:3 Dawid Ogrocki '81
0:4 Dawid Ogrocki '85
0:5 Krystian Papatanasiu '90 (karny)

MRKS Czechowice-Dziedzice - Góral Żywiec 1:5 (1:0)
1:0 Grzegorz Sztorc '21
1:1 Konrad Stokłosa '65
1:2 Krzysztof Michalec '74
1:3 Konrad Stokłosa '78
1:4 Konrad Stokłosa '84
1:5 Marcin Osmałek '90

GTS Bojszowy - GKS II Katowice 0:2 (0:1)
0:1 Kamil Bętkowski '34
0:2 Bartłomiej Kędzierski '63

Forteca Świerklany - Iskra Pszczyna 2:0 (2:0)
1:0 Karol Mrowiec '13
2:0 Maciej Wieczorek '27

irish dnia październik 09 2012 16:44:21 0 Komentarzy · 7257 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
7 marca 2020, Jastrzębie Zdrój, 15:00
GieKSa - Radomiak 3:2 (0:0)
0:1 Patryk Mikita '56
0:2 Patryk Mikita '68 (karny)
1:2 Marek Mróz '77
2:2 Kamil Jadach '80
3:2 Farid Ali '82
Następny mecz
3 czerwca 2020, Jastrzębie Zdrój, 18:10
GieKSa - Warta Poznań
23. kolejka - 02-04.06.2020
03.06 GieKSa - Warta -:-
02.06 Miedź - Stal Mielec -:-
02.06 Stomil - Chrobry -:-
02.06 Puszcza - Chojnice -:-
02.06 Nieciecza - Wigry -:-
02.06 Bełchatów- Sandecja -:-
03.06 Olimpia - Podbeskidzie -:-
04.06 Radomiak - Odra -:-
04.06 Tychy - Zagłębie -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 22 43 42:21
2. Warta Poznań 22 43 36:20
3. Stal Mielec 22 41 35:21
4. Radomiak 22 36 32:29
5. GKS Jastrzębie 22 34 33:27
6. Miedź Legnica 22 34 34:30
7. Ol. Grudziądz 22 34 36:36
8. GKS Tychy 22 31 43:36
9. Bruk-Bet Nieciecza 22 29 32:24
10. Zagł. Sosnowiec 22 29 33:36
11. Sandecja N. Sącz 22 29 33:37
12. Stomil Olszyn 22 29 20:27
13. Chrobry Głogów 22 26 26:35
14. Puszcza N. 22 26 21:30
15. GKS Bełchatów 22 25 24:28
16. Odra Opole 22 23 19:29
17. Wigry Suwałki 22 19 18:37
18. Chojniczanka 22 19 31:45
Pełna tabela