0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Młoda GieKSa gromi rywali
Młoda GieKSa
W pierwszym turnieju Ligi Orlików Podokręgu Rybnik ekipa młodej GieKSy z rocznika 2003 trenowana przez Jarosława Utikala rozbiła w Żorach kolejno: MKS Żory 4:1, MOSiR 2005 Jastrzębie 11:1 oraz Ikar Racibórz 8:1.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Patryk Zapała, Michał Witkowski, Bartosz Matuła, Natan Wysiński, Marcel Marchlik, Kamil Kołatek, Bartosz Żyła,Maciej Klon, Jakub Janusz, Jakub Kupiec, Kacper Wleczek, Kacper Gruszka, Krzysztof Petyniak. W przyszłą sobotę młoda GieKSa zagra w drugim turnieju w ramach cyklu Ligi Orlików w Raciborzu.

Wyniki turnieju:

MKS Żory - GKS Jastrzębie 1:4 (0:2)
Bramki: B. Żyła, N. Wysiński, B. Matuła, M. Marchlik.

GKS Jastrzębie - MOSiR 2005 Jastrzębie 11:1 (3:1)
Bramki: M. Marchlik (3), P. Zapała (2), M. Klon, B. Matuła, J. Janusz, K. Petyniak, K. Kołatek, B. Żyła.

GKS Jastrzębie - UKS Ikar Racibórz 8:1 (5:0)
Bramki: B. Żyła (3), N. Wysiński (2), J. Janusz, B. Matuła, M. Marchlik.

Pozostałe rezultaty turnieju:

UKS Ikar Racibórz - MOSiR 2005 Jastrzębie 3:2
MKS Żory - UKS Ikar Racibórz 11:2
MKS Żory - MOSiR 2005 Jastrzębie 12:0

akrat dnia wrzesień 19 2012 12:24:50 0 Komentarzy · 4988 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2020
15.01 MKS Kluczbork (w)
3:0
17.01 Piast Gliwice (w)
1:2
22.01 Zagłębie Sosnowiec (w)
1:1
25.01 Śląsk II Wrocław (w)
1:1
01.02 SFC Opawa (w)
1:0
05.02 Widzew Łódź (w)
1:1
09.02 Ruch Zdzieszowice (w)
3:0
12.02 GKS Bełchatów (w)
4:4
15.02 Garbarnia Kraków (w)
1:0
22.02 Puszcza Niepołomice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów, 17:00
Bełchatów - GieKSa
21. kolejka - 29.02-01.03.2020
29.02 Bełchatów - GieKSa -:-
29.02 Warta - Radomiak -:-
29.02 Stomil - Odra Opole -:-
29.02 Tychy - Sandecja -:-
29.02 Puszcza - Chrobry -:-
29.02 Miedź - Zagłębie -:-
29.02 Nieciecza - Chojniczanka -:-
29.02 Olimpia - Stal Mielec -:-
01.03 Podbeskidzie - Wigry -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 20 40 33:18
2. Stal Mielec 20 38 30:18
3. Podbeskidzie 20 37 36:21
4. Radomiak 20 36 30:23
5. Ol. Grudziądz 20 31 34:30
6. Miedź Legnica 20 31 29:26
7. GKS Jastrzębie 20 30 30:25
8. GKS Tychy 20 30 40:29
9. Bruk-Bet Nieciecza 20 26 28:22
10. Zagł. Sosnowiec 20 26 28:31
11. Stomil Olszyn 20 26 16:22
12. Sandecja N. Sącz 20 25 28:35
13. GKS Bełchatów 20 24 24:27
14. Puszcza N. 20 23 15:24
15. Odra Opole 20 20 16:25
16. Chrobry Głogów 20 20 18:33
17. Wigry Suwałki 20 19 17:31
18. Chojniczanka 20 16 27:39
Pełna tabela