28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mróz
1
Daniel Rumin
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Młodzi piłkarze pod szyldem GieKSy
Młoda GieKSa
Współpraca pomiędzy GKS 1962 Jastrzębie a Szkółką Piłkarską MOSiR Jastrzębie kwitnie. Dzięki niej dwie drużyny dotychczas występujące pod szyldem Szkółki, będą reprezentowały barwy GieKSy. Są to trampkarze z roczników 2002 i 2003, których trenerami są odpowiednio Grzegorz Lada i Jarosław Utikal.

Zespoły występują w rozgrywkach Podokręgu Rybnik, a także w szeregu turniejów międzynarodowych. Niedawno ekipa trenera Utikala wygrała Glikol Cup 2012 z udziałem między innymi MFK Rużomberok, FC Vitkovice, Ruchu Chorzów i MFK Karwina.

Kadra rocznika 2002: Karol Bednarek, Krzysztof Bielecki, Jakub Budzyń, Dawid Chochulski, Damian Cholewiński, Jakub Ferenc, Patryk Ferfecki, Krzysztof Frysz, Daniel Gumola, Sebastian Hanke, Kacper Herman, Adrian Kiełkowski, Szymon Kondziołka, Mateusz Krzyształa, Grzegorz Małkowski, Grzegorz Okoń-Lisiński, Jakub Parchański, Marcin Pawłowicz, Dawid Płatkiewicz, Jakub Raczyński, Dawid Radomski, Michał Radomski, Michał Rumiński, Krystian Targosz, Jakub Waga, Jakub Wichniarek.

Kadra rocznika 2003: Patryk Zapała, Bartosz Żyła, Bartosz Matuła, Maciej Klon, Jakub Janusz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Kacper Gruszka, Marcel Marchlik, Jakub Tarała, Kamil Kołatek, Michał Witkowski, Raian Dandyk, Krzysztof Petyniak, Mateusz Ziółkowski, Kacper Waleczek, Jakub Kupiec, Konrad Muszkier. Trener - Jarosław Utikal.

akrat dnia września 04 2012 14:16:00 1 Komentarzy · 7563 Czytań · Drukuj
Komentarze
zielona1962 dnia września 05 2012 09:51:27
BRAWO PATRYK ZAWSZE GIEKSA W MOIM SERCU smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
28 listopada, Jastrzębie Zdrój, 12:30
GieKSa - Zagłębie 2:1 (0:1)
1:0 Marek MrĂłz '41
1:1 Joao Oliveira '68
2:1 Daniel Feruga '70
Następny mecz
5 grudnia, Jastrzębie Zdrój, 12:30
GieKSa - Bełchatów
16. kolejka - 04-07.12.2020
05.12 GieKSa - Bełchatów -:-
04.12 MiedĹş - Stomil 2:2
05.12 Chrobry - Resovia -:-
05.12 Nieciecza - ŁKS Łódź -:-
06.12 Tychy - Odra Opole -:-
06.12 Łęczna - Zagłębie -:-
06.12 Puszcza - Sandecja -:-
06.12 Radomiak - Arka -:-
07.12 Widzew - Korona -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 11 31 29:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 11 30 21:6
3. Górnik Łęczna 11 24 17:6
4. GKS Tychy 12 20 18:11
5. Odra Opole 11 20 9:9
6. Arka Gdynia 11 18 19:10
7. Radomiak Radom 11 18 16:12
8. Widzew Łódź 12 16 10:13
9. Puszcza Niepoł. 10 15 10:11
10. Korona Kielce 11 15 10:14
11. MiedĹş Legnica 12 14 17:16
12. GKS Bełchatów 12 14 9:11
13. Chrobry Głogów 11 12 12:18
14. Stomil Olsztyn 11 10 7:13
15. Zagłębie Sosnowiec 11 8 9:12
16. Resovia RzeszĂłw 11 7 8:19
17. GKS Jastrzębie 12 4 8:23
18. Sandecja N. Sącz 11 1 6:27
Pełna tabela