Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Naprzód Rydułtowy - GKS Jastrzębie 1:1 (0:1)
Naprzód Rydułtowy
Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Naprzodu Rydułtowy z GKS Jastrzębie. Podopieczni Andrzeja Myśliwca prowadzili 1:0 po bramce Pawła Polaka. Goście stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak nie potrafili pokonać golkipera Naprzodu, co zemściło się w końcówce spotkania, gdy przewagę uzyskali gospodarze. Piłkarze Jana Furlepy nie tylko wyrównali stan meczu, ale dwukrotnie poważnie zagrozili bramce Szymona Prostackiego trafiając w słupek i poprzeczkę.

W 16. minucie po rzucie wolnym Witolda Wawrzyczka z pięciu metrów głową strzelał Kamil Michalczyk, ale bramkarz wybronił to uderzenie. W 30. minucie po akcji lewą stroną Adriana Kopacza w podobny sposób zagroził bramce gospodarzy Błażej Pawliczek, jednak tym razem golkiper Naprzodu końcami palców wybił piłkę na rzut rożny. W 42. minucie po akcji Kamila Jadacha strzelał Kamil Gorzała, bramkarz wybronił to uderzenie, ale był bezradny przy dobitce Pawła Polaka. 1:0 dla Gieksy. Szesnaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy meczu po wrzutce Polaka na pole karne głową z pięciu metrów uderzał Adrian Kopacz, jednak i tym razem nie udało się pokonać golkipera Naprzodu. W 69. minucie spotkania jastrzębianie mieli dużo szczęścia. Jeden z napastników gospodarzy trafił w słupek bramki Szymona Prostackiego. Niestety, siedem minut później Naprzód zdołał wyrównać. Napór Rydułtów powoli rósł, a w 87. minucie w poprzeczkę naszej bramki trafił były piłkarz Gieksy, Mariusz Adaszek. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

23 października 2011, Rydułtowy, 11:00
Naprzód Rydułtowy - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:1)
0:1 Paweł Polak '42
1:1 Mateusz Kołodziejczyk '75

GKS Jastrzębie: Szymon Prostacki - Tomasz Lorenc, Kamil Michalczyk (36. Mateusz Wrana), Witold Wawrzyczek, Marek Sobik - Paweł Polak, Bartłomiej Setlak, Kamil Gorzała (67. Łukasz Staniek), Adrian Kopacz - Kamil Jadach, Błażej Pawliczek. Trener - Andrzej Myśliwiec.

akrat dnia października 23 2011 11:20:34 17 Komentarzy · 9977 Czytań · Drukuj