Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
LKS Krzyżanowice - GKS Jastrzębie 3:2 (2:0)
LKS Krzyżanowice
Drugą porażkę w bieżących rozgrywkach ponieśli dzisiaj podopieczni Andrzeja Myśliwca. W meczu na szczycie 3. grupy ligi okręgowej GKS Jastrzębie uległ w Krzyżanowicach tamtejszemu LKS-owi 2:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Krzysztof Knesz i Witold Wawrzyczek. Tym samym przewaga GieKSy nad najgroźniejszym rywalem stopniała do 11 punktów.

Od początku spotkania do ataku rzucili się gospodarze, czym zaskoczyli jastrzębian. Ich skomasowane ataki dwukrotnie zakończyły się powodzeniem, przy czym swój udział niestety miał Szymon Prostacki. Po upływie pierwszego kwadransa podopieczni Andrzeja Myśliwca zaczęli przejmować inicjatywę, jednak po raz kolejny zabrakło skuteczności. Po zmianie stron w dalszym ciągu piłkarze GieKSy usilnie dążyli do zmniejszenia rozmiarów porażki co skrzętnie skorzystali zawodnicy Krzyżanowic, skutecznie wykańczając kontrę przeprowadzoną w 65. minucie. Goście na pierwszą bramkę czekali do 80. minuty, kiedy to swojego czwartego gola w lidze zdobył Krzysztof Knesz. Po dwóch minutach, za zagranie ręką w polu karnym gospodarzy arbiter podyktował jedenastkę dla jastrzębian, którą skutecznie wykonał niezawodny w takich momentach Witold Wawrzyczek. Trzy minut później dwie żółte kartki a w konsekwencji czerwoną otrzymał Arkadiusz Taraszkiewicz. Pomimo osłabienia GieKSa dwukrotnie była bliska wyrównania, jednak ponownie zawiodła skuteczność, tym samym druga porażka w bieżących rozgrywkach stała się faktem. Do końca sezonu pozostało jeszcze siedem kolejek, w których GKS, by świętować awans musi zdobyć minimum 10 oczek.

7 maja 2011, Krzyżanowice, 17:00
1:0 Adrian Studniczek '9
2:0 Mariusz Frydryk '17
3:0 Mariusz Frydryk '65
3:1 Krzysztof Knesz '80
3:2 Witold Wawrzyczek '82 (karny)

LKS Krzyżanowice: Roman Bindacz (80. Mateusz Kuhn), Adrian Kamczyk, Edward Kowalczyk, Wojciech Podolak, Maciej Biegański, Adrian Studniczek (45. Marcin Pocialik, 75. Krzysztof Pientka), Wojciech Chłapek, Sebastian Piechota, Jacek Bażan, Andy Surgota, Mariusz Frydryk. Trener - Paweł Sibik.

GKS Jastrzębie: 33. Szymon Prostacki - 2. Tomasz Lorenc, 4. Tomasz Ciemięga (65. 17. Arkadiusz Taraszkiewicz), 18. Kamil Michalczyk, 9. Szymon Kiełkowski - 7. Kamil Gorzała (46. 3. Tomasz Kocerba), 11. Kacper Walor, 23. Witold Wawrzyczek, 5. Adrian Kopacz - 6. Błażej Pawliczek (15. 8. Kamil Jadach), 10. Krzysztof Knesz. Trener - Andrzej Myśliwiec.

sędzia: Dariusz Rzenno (Bytom)
żółte kartki: Kacper Walor, Krzysztof Knesz, Arkadiusz Taraszkiewicz, Tomasz Kocerba.
czerwona kartka: Arkadiusz Taraszkiewicz (za dwie żółte)