2:1

1:0

1:1

2:2

2:1

4:2

4:1

2:1

0:0

1:0

0:0

4:1

0:1

3:0

1:1

1:0

4:2
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Wojciech Caniboł

7
Daniel Szczepan
5
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,573
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Lameta
Zapomniane Hasło
Proszę podać adres e-mail, na który się zarejestrowałeś.
Nowe hasło zostanie utworzone automatycznie i wysłane na ten e-mail.



Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2017
21.01 BKS Stal Bielsko-Biała (d)
4:1
28.01 GKS Katowice (w)
2:1
04.02 Odra Opole (w)
0:3
11.02 MKS Trzebinia/Siersza (w)
1:4
18.02 Legia II Warszawa (d)
1:0
22.02 Unia Turza Śl. (d)
-:-
25.02 Rekord Bielsko-Biała (d)
-:-
04.03 Pniówek Pawłowice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2016, Suwałki, 17:30
Wigry - GieKSa 1:1 (1:0)
Ćwierćfinał Pucharu Polski
1:0 Łukasz Wroński '35
1:1 Damian Tront '46
Następny mecz
1 marca 2017, Wodzisław Śląski
Odra Centrum - GieKSa
Podokręgowy Puchar Polski
17. kolejka - 19-20.11.2016
19.11 GieKSa - Miedź II 4:2
19.11 Falubaz - BKS Stal 0:2
19.11 Górnik W. - Ruch Z. 0:2
19.11 Rekord - Śląsk II 2:0
19.11 Pniówek - Lechia Dz. 1:0
19.11 Stal Brzeg - Unia Turza 3:2
19.11 Skra Cz. - Żmigród 6:0
20.11 Zabrze II - Kowary 3:0
20.11 Polkowice - Ślęza 1:1
Pełny terminarz
Tabela III ligi
1. GKS Jastrzębie 17 38 32:14
2. Ruch Zdzieszowice 17 33 25:14
3. Rekord Bielsko-B. 17 29 30:18
4. Stal Brzeg (b) 17 29 30:24
5. BKS Stal Bielsko-B. 17 28 29:16
6. Skra Częstochowa 17 28 25:18
7. Pniówek Pawłowice 17 26 30:28
8. Piast Żmigród 17 25 24:27
9. KS Polkowice 17 24 26:18
10. Ślęza Wrocław 17 24 28:29
11. Górnik II Zabrze 17 23 26:23
12. Miedź II Legnica 17 23 25:26
13. Falubaz Z. G. (b) 17 20 22:31
14. Śląsk II Wrocław 17 17 19:26
15. Górnik Wałbrzych 17 14 10:22
16. Unia Turza Śl. (b) 17 12 20:32
17. Lechia Dzierżoniów 17 11 11:27
18. Olimpia K. (b) 17 11 21:40
Pełna tabela