0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

19.10
(w)
09.05
(d)

22.10
(d)
02.05
(w)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
3
Kamil Adamek
3
Jakub Wróbel
2
Farid Ali
2
Damian Tront
2
Adam Wolniewicz
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Zapomniane Hasło
Proszę podać adres e-mail, na który się zarejestrowałeś.
Nowe hasło zostanie utworzone automatycznie i wysłane na ten e-mail.



Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
19 października 2019, Bielsko-Biała, 18:00
Podbeskidzie - GieKSa 0:2 (0:1)
0:1 Michał Bojdys '38
0:2 Jakub Wróbel '82
Następny mecz
22 października 2019, Jastrzębie Zdrój, 18:00
GieKSa - Wigry Suwałki
14. kolejka - 18-19.10.2019
19.10 TSP - GieKSa 0:2
18.10 Stal Mielec - Sandecja 5:1
18.10 Wigry - Odra Opole 1:0
18.10 Chrobry - Chojniczanka 1:0
18.10 Puszcza - GKS Tychy 2:1
18.10 Miedź - Stomil 4:1
19.10 Warta - Zagłębie 2:3
19.10 Nieciecza - Bełchatów -:-
19.10 Olimpia - Radomiak 2:2
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Radomiak 13 26 21:15
2. Stal Mielec 13 25 20:14
3. Podbeskidzie 13 24 23:13
4. Warta Poznań 12 24 18:10
5. Miedź Legnica 13 23 19:12
6. Stomil Olszyn 14 21 13:16
7. Ol. Grudziądz 13 20 21:18
8. Bruk-Bet Nieciecza 13 18 18:13
9. GKS Tychy 13 17 26:22
10. GKS Jastrzębie 12 17 17:16
11. GKS Bełchatów 13 17 15:15
12. Puszcza N. 13 17 10:14
13. Zagł. Sosnowiec 12 15 16:16
14. Chojniczanka 14 15 21:24
15. Wigry Suwałki 13 15 13:19
16. Sandecja N. Sącz 14 15 18:27
17. Chrobry Głogów 13 11 10:23
18. Odra Opole 13 7 7:19
Pełna tabela